Zapojený monitor nereaguje

Dobrý večer, Mám nově koupenou sestavu, kde jsem do ní zapojil starý monitor přes VGA. Počítač naběhne avšak monitor nereaguje a svítí mu oranžová kontrolka.Grafiku mám tuto: http://www.czc.cz/gigabyte-gtx-760-ultra-du... Je taktéž možné, abych přes VGA kabel zapojil sestavu k notebooku a použil jako monitor notebook ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Proč Ti nejde monitor netuším, ale použít notebook připojený přes VGA jako monitor, tak to fakt nejde.

A máš monitor zapojený do portu grafické karty? Nezapojil jsi jej do integrované grafiky? Mě se něco podobného stalo cca před rokem, než jsem si všiml , že jsem monitor zapojil omylem do integrované grafiky.

Redukce na VGA musi byt zapojena do DVI portu 1. Kdyz ji zapojite do portu 2, bude se dit presne tohle. (Port 2 neobsahuje analogovou slozku, fyzicky mu chybi potrebne piny, proto do redukce nic netece. Schvalne se na oba DVI konektory na karte podivejte a bude Vam to jasne.) Staci proste vymenit kabely.

DVI2 je pouze DVI-D - nemá tedy piny pro analog, tudíž do ní ani redukce "DVI-I/A > D-SUB (VGA)" nemůže jít zasunout.