Zapojení předního panelu do základní desky

Zdravím, mám novou PC skříň a nevím kam zapojit Power SW CH (dvou PIN) a Power led + (1pin) a Power led - 1 PIN . Manuál bohužel nemám a na internetu taky není. Děkuji Foto základní desky - https://ibb.co/ew4uN7

Odpovědi na otázku

Prvně sem napiš model toho motherboardu, nebo postni pořádnou fotku. Z toho rozmazanýho bordelu nikdo nic luštit nebude.

Je to z OEM PC.

Našel jsem návod na tohttps://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Desktop-Towers/... A když tam mám napsané Power SW CH (jak zjistím + a -. A mám zapojovat nápisem na těch konektorem na horu nebo dolů ? V tom návodu to není

Vždyť je to spínač, tam na zapojení + a GND vůbec nezáleží. Při zmáčknutí jen ty dva piny propojí.

ja to delam pokus omyl. nejdriv zkousej power dokud nezapne pc a potom i led dokud nezasviti.

Výborný způsob, jak odpálit desku.

Zapoj to tak jak to bylo nez si to vybdal z toho puviodniho PC.. tam to bylo prece videt co jde kam..co to je za desku ? to je z nejakyho znackovyho pc? Nema to zadny oznaceni a napajeci konektor je nejakej malej... jak tam strcis standardni ATX napajeni ?

Na to mám redukci, je to z OEM PC a ty konektory byli všechny v jednom. Prej to jde. Ale každý zvlášť se musí někam dát.

Přijde to zřejmě zapojit vlevo dole, podle tvého obrázku. Víc se ale poznat nedá, ale na desce bude určitě odpovídající potisk. A žádnou redukci zcela určitě nepotřebuješ.

Není tam žádný popis má té desce nic, pod tím sata zapojením je napsaný F panel, ale žádný další popis

Postni už konečně pořádnou fotku (s pořádným detailem levého dolního rohu).

Nasel jsem na netu už manuál, nejde zkopírovat odkaz. Stačí do google napsat - lenovo h50-50 manual a hned to první.

Fotku bohužel nemám kam nahrát, jelikož jsem na mobilu. Ale v tom manuálu to je. Co jsem poslal ale není tam žádný popis

https://uloz.to/!9Tv0AYgZSpuF/img-20190215-172102-jpgFotka

Mohu to zapojit a vyzkoušet všechny varianta v těch pinech nebo to může zkratovat ?