» Poradna » Notebooky

Zapnutí grafické karty v BIOSu

Dobrý den,poradíte mi, jak mám obnovit v BIOSu integrovanou grafickou kartu, kterou jsem předtím zakázal? Mám BIOS otevřený, ale co dál?

Odpovědi na otázku

Na tvou otázku nejde odpovědět,protože si nenapsal, co máš za desku a jaký je název a verze biosu.Nainstaluj si aida64 a zjisti si to.

Problém je, že to nemohu zjistit, protože bez grafické karty nestáhnu nic (pouze šedá obrazovka). Mám 2 grafické karty, tak jsem myslel, že to rozjede alespoň ta druhá, ale nic.

jedna ísť predsa musí

Tak to je jasný. Sedni si do kouta, 10 minut relaxuj a klidně dýchej a pak zkus naformulovat svůj dotaz znovu. Tentokrát pokud možno tak, aby bylo zřejmé, co máš za problém a s jakým HW.

záleží od dosky. Nemáš tam nič ohľadom internej, alebo PEG?

Dál si musíš vzpomenout, nebo najít, kdes tu integrovanou grafickou kartu zakazoval. No a přesně tam ji zase povolíš.

Ovládací panely-Systém a zabezpečení-Systém-Správce zařízení-Grafické karty

To ale není BIOS.