» Poradna » Notebooky

Zapnu PC naběhne černá obrazovka Lenovo a to je vše

Zapnu PC( notebook) Lenovo idealpad 300, naběhne černá obrazovka s nápisem Lenovo a to je vše co se stane 😑 vůbec nevím co s tím, nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost?

Odpovědi na otázku

Pokud je to jen nejaka chyba Windows,tak zapni PC a hed mackej F8 a pak vyber co treba.Spustit pocitac obvyklým způsobem.

Vzhledem k dotazu na úrovní KsichtoKnihy bez jediného technického údaje => jedině servis.

tak shodou okolností se mi nedávno stalo to samé a po určitém bádání via google pomohlo opatrné vyčištění a vyfoukání všech usb portů.teorie zněla, že při nepatrném zkratu při zapnutí vypne ochrana z důvodu bezpečnosti napájení do desky takže neproběhne ani post, a asi na tom něco bude...