» Poradna » Web a internet

Zaplaceno za službu bing

Zdravím. :) Slyšel jsem někde že za používání vyhledávací služby bing ,od společnosti microsoft dostanete zaplaceno. Nevím co je na tom pravdy. Před chvílí jsem zkoušel hledat pod klíčovými slovy "placení za službu bing" a nebo "jak vydělávat bing" ,ale furt se jen psalo jak bude bing soběstačný. Nejspíše to s tím souvisí ,nicméně jsem furt nenašel to ono ,jak za používání služby bing můžu dostat zaplaceno.Možná že to je všechno jinak. Nevím no.

Odpovědi na otázku

Nijak, to slyšels nějakou krávovinu nebo jsi to blbě pochopil. Proč by ti asi tak měl MS platit za používání Bingu, vzpamatuj se...

Třeba pro to že nejpoužívanější vyhledavač je google ? A takto by jsi za vyhledávání od nich dostával malou částku. Pořád by jsem jim to vyplatilo ,protože oni by za tebe dostaly více.

Jak by se jim to vyplatilo??? Copak jim někdo za tebe platí? Kde žiješ... Vyhledávání je zadarmo, nikdo neplatí těm, co vyhledávají, ale ani vyhledávači ne. Platby probíhají pouze v rámci reklam, ne běžného vyhledávání. Takže z čeho by ti asi měli platit... Smiř se s tím, že za nějaké stupidní klikání ti fakt nikdo platit nebude.

No ty bláho.. to je zase perla.. Nejvtipnější dotaz dne Proč by ti jako MS platil za používání Bingu?

Pravda to býti nemusí. A argumentační klamy tady nemusíte používat. Stačí říct ne a nebo ano slyšel jsem o tom.

Hele nevim, ale napadá mě jestli si to tazatel nespletl, nebyla jakási akce že byla sleva na Windows když tam byl Bing? Určitě to bylo s něčim.

ta služba se jmenuje Bing Rewards a funguje pouze v USA. Za vyhlodávání přes Bing dostáváš "kredity", které můžeš směnit za nějaké služby MS, nebo jeho partnerů.

umím si představit, že by Microsoft nabízel po omezenou dobu cenově výrazně výhodnější pozice pro reklamu, aby nalákal inzerenty. Ale aby platil někomu, kdo jen používá vyhledávač - to je fakt pěkná kravina.To už skoro vypadá stejně stupidně jako ty řetězové emaily, které tvrdily, že za každé přeposlání Microsoft vyplatí desetinu centu nebo tak něco a ve finále že z toho prý budou slušný prachy - hoax jako kráva.

To odměňování za používání Bingu v zásadě funguje, ale jak už to tu padlo, je to podmíněno regionem USA (stačí proxy). Problém je ovšem ten, že vyhledávání v češtině je mizerné. Bing se s Googlem může srovnávat pouze:- při zadání dotazu v angličtině- při dotazu na obecnou věc jako třeba: „název základní desky + download + manual“, „název autodílu a jeho kód“- hledání softwaru - Google má zaindexováno zmrdlož.to a na první straně jsou odkazy na warez, ale to řeší použití jiné proxy nebo přes Abine Mask MeNevýhoda získaných kreditů Bingu spočívá v tom, že i když dotyčný získá nějaké smysluplné množství (protože hledá furt a Microsoft díky němu zlepší algoritmus), tak stejně získaný kód může uplatnit pouze u partnerů Microsoftu v USA. Ono je fajn získat třeba klávesnici k Surface za $10, jenže clo a doprava přes prostředníka zvýší cenu na evropskou úroveň. Jediné, k čemu se body dají použít je zvětšení OneDrive.

To asi nedostaneš, ale mohu doporučit třeba tuhle službu - http://goo.gl/IKeUiv .. fakt vyplácí ;)

jo spamerum nove adresy, cela ta adresa je blabol