Zamrzani pc ve kterem se spalila puvodni deska a cpu

ahoj upgradoval jsem CPU FX8350 a po par dnech mi odesla deska ( patrne spalene mosfety za napajeci kaskadou ) na moji MB - GB 990xa ud3 rev1. pote jsem zjistil ze cpu FX8350 je taky v haji tak jsem koupil novou MB - GB GB 990xa ud3 rev3 a jedu zatim na mojem starem CPU 980BE.ale obcas se mi seka kurzor nebo zvuk a nebo uplne zamrzne a nejde zapnout pokud nevyndam a opet nezapojim hlavni napajeci kabel pro MB i kdyz tlacitko na zdroji je vyple takze nechapu jaky to ma vliv clear cmos udelan,zatezove testy ok,bios prehran za novejsi i starsi . zdroj seasonic 650Wpameti 8GB adatagrafika GB r9 280x ocdiky za reakce

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informace. A tvoje otázka?

co jeste zkusit abych prisel na to co zpusobuje to zamrzani

Asi bych po takové anabázi začal zdrojem. Nemusíš hned kupovat nový, ale na pár dní by se snad nějaký dal půjčit.

Pokud odešel DC/DC měnič na ZD, tak s sebou mohl vzít ještě cokoli jiného. Co dál máš v desce? Pravděpodobně je něco načaté.