Zamrzá mi pc.

Dobrý den. Po měsíci restartování pc mi došla trpělivost. Zhruba po hodině brouzdání na internetu mi zamrzne pc. Obrazovka zobrazuje poslední okamžik ale není možné nic.Někdy nepomáhá ani restartování pc. Musím odpojit a zapojit DVI kabel od grafické karty. Někdy to pomůže a někdy musím Odpojit a zapojit celou grafickou kartu.Z toho důvodu mám podezření na Grafickou kartu Děje se to i při hraní některých videoher. Zkoušel jsem zformátovat disky. Nainstalovat znovu Windows. Ale děje se to znovu. Nenapadá vás něco?Hardware:CPU AMD FX 8350GPU Sapphire radeon hd 7870 2GB OCzákladní deska: ASUS M5A97 R2.0Disky 1TB SegateKingston SSD 128GB

Odpovědi na otázku

HBCD/miniXP a test HDD cez HDtune - graf by nemal byť atypický. Ak bude (skoči rýchlosť na 1 MB/s), je vadný.Test GK - furmark a buď to vydrží, alebo nie. Sleduj aj teploty.Test CPu - wprime, alebo x264_FHD_Benchmark... Zdroj isto dobrý? CPU pretaktovaný?

Ok děkuju Všechno otestuji. Disk jsem již zkoušel a žádný problém. Ozvu se po testech.

Zdroj se mi zdá v pohodě. CPU není přetaktované. Nejsem nadšenec Co by chtěl přetaktovat už tak dost naddimenzovaný procesor

FX-8350 veľmi naddimenzovaný nie je. Síce je fajn, ale len tam, kde využiješ 8 jadier.

Všechny testy proběhly dobře až na to že při tom X264 CPU testu se mi začal neskutečně trhat zvuk a kurzor myši. Procesor byl zaměstnán na 100% takže se to dá asi pochopit. Děkuju za pomoc.

Tipnul bych si, že máš v systému zavirovaný bordel.. Jestliže by byla vadná grafika, projev s náznakem by byl vidět už při nabootování systému.. nakonec bys s vadnou grafikou, která by umřela, nenabootoval OS. Pokud jde boot OS normálně, hledal bych příčinu v systému..bordel, viry.. Nejjednodušší metodou zjištění stavu, by bylo přeinstalování OS. Zhodnotit, které programy tam nainstalovat a neinstalovat např. naprosto neefektivní antivir v podobě Avastu.. neexperimentovat s čištěním pomocí blbiny CCleaner a jemu podobných maprosto nepotřebných čističů - např. ASC - Advanced System Care)..

Vadna grafika (hlavne pamet na ni), nebo i spatny kontakt v PCI-e, dokaze delat silenosti.Neco spatneho v PCI-e jsem zazil na vlastni kuzi a opravdu se to chovalo vic nez podivne. Narocne hry byly schopne jet i nekolik hodin bez problemu, ale kdyz neco jelo na DX9 nebo nejaka flashovka, tak do pul hodiny zamrzl cely comp. Pomohlo poradne profouknuti slotu a ocisteni kontaktu na grafarne lihem.