» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zamčený tablet.

Mám tablet ASUS memopad 7 (176cx) běžící na android 5.0 s ZenUI nadstavbou. Tablet jsem si zamčel pomocí pattern locku a zapoměl jsem ho. Hard reset nefunguje jediné kam se mužu dostat je zamčená obrazovka a fastboot. Nevíte někdo jak ho odemčít pomocí počítače nebo něco podobného ?

Odpovědi na otázku

A jak to funguje ? Nějak nechápu co mám stahnout a co mám s tím dělat. Připomínam že do recovery se nedostanu.

To je ta omladina. Na FB se to chlubí kde čím, ale mobil, tablet a pod. musí mít zaheslované.

A jak mi tohle pomůže ? :)

nepytaj sa co moze urobit poradna pre teba, ale co mozes urobit ty pre poradnu.

Nepochopil jsem

https://www.asus.com/us/support/FAQ/1006239/Jak se ten tablet chova pri pokusu o hard reset?

Klasicky se nastartuje

tablet "zakmi" do šuplíku a mazej prohánět sukně

"zamkni"

Hardreset rozhodně funguje, jen si musíš zjistit správnou kombinaci.

Už jsem se tam dostal ale recovery napsalo Chyba a android s vykřičníkem

Koupil sis debilní tabletku a ještě sis ji zamknul, i když víš, že jsi hlava děravá.. ? Zahoď tablet do kontejneru a konečně začni žít ..

Mam kvalitni tablet a žiju na plno. Nevim proč pišeš takové ho*na...

pokud neuspěješ zde (jako že asi ne, existuje jediná možnost jak spolehlivě odstranit pattern lock - a to je hard reset) , tak bych se obrátil na technickou podporu ASUSu. Tam ti poradí.

Ahoj, chtel bych se zeptat na podobny problém, jen na tu chybu pri hard resetu...tablet mi zacal zlobit, tak ze se obcas nezapnul, musel jsem ho vypnout dlouhým stiskem a pak treba naběhl...ale ted uz mi naběhne jenom to úvodní logo a pak jen blika podsvícení...kdyz chci udelat hard reset tak mi to proběhne a pak hodi u androida vykricnik. Jde s tim neco zkusit udelat nebo je totálně KO? Diky za odpověď