» Poradna » Programy

Zamčení externího disku

Zdravím. Hledám nějaký program se kterým si budu moct zamknout data na externím disku (je to starý 3,5" WD s externím připojením do el. sítě).Víc než na racenze dám na osobní zkušenosti lidí, co to už dělali a tak hledám zde nějaké doporučení.Samozřejmě počítám s tím, že bude třeba data šifrovat, ale kdyby to šlo jakkoliv zamčít i bez toho (z důvodu úspory času), tak bych raději bez šifrování. Nepotřebuju to schovat před CIA, ale před zvědavou sestrou a matkou...

Odpovědi na otázku

Jo mimochodem hodit to přes Winrar mě napadlo, ale takové řešení nechci...

No tak nic... už to dělám skrz Bitlocker...