» Poradna » Web a internet

Záložní řešení pro internet

Zdravím,na chalupě mám z důvodu kamery webovou kameru, která mi pravidelně nahrává snímek na vytvořenou stránku, kam mám přístup. Připojení k internetu je na chalupě je přes lokálního providera, ale bohužel dochází často k výpadkům. Kamera je píchnutá přes kabel do routeru (wifi nepodporuje).Můj dotaz je: bohužel zde není už jiný provider a rád bych měl "záložní řešení", tzn druhý typ připojení k internetu, kam bych případně kameru přesměroval při výpadku. Napadá vás nějaké řešení?Díky.M.

Odpovědi na otázku

cez mobil , ako MMS. Keď máš peniaze , nič nie je nemožné......

a jak připojení dostanu z mobilu do kamery, když nepodporuje kamera Wifi?

Pokud by tam bylo slušné pokrytí LTE nebo 3G, tak je to jednoduché. Pořídíš router s podporou LTE, strčíš do něj USB LTE modem a máš záložní internet.