» Poradna » Web a internet

Zakázal Vodafone zasíllat SMSky zdarma přes internet?

Zakázal Vodafone SMSky zdarma přes internet?Od 1. 5. 2017 nelze posílat do sítě Vodafone SMSky zdarma po internetu. Díval jsem se na internet, Vodafone je momentálně ve vážné finanční krizi, viz internet. Pravděpodobně ve snaze po finančním vylepšení nejde od 1.5.2017 posílat do sítě Vodafone SMSky zdarma přes internet. Prosím, víte o tom něco? Nebylo by nejrozumnější urychleně od Vodafone utéci, než se zcela zhroutí? Zdraví Mirek.

Odpovědi na otázku

Ano, je to tak, už to nejde. Někde jsem o tom četl v článku, kterej byl o roamingu v EU po 11.6.2017.

Takovou pitomost četls prosimtě kde? :) Nepřišlo ti to náhodou v mailu s milionem vykřičníků a výzvou ke sdílení???

Jacku Jacku,ty jsi hlava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Synku ty si fakt blb na entou. Řešení nevíš, ale blbě kafrat budeš. Co se vůbec ozýváš ty kravská p-čo?

Proč používat Google, když se můžu zeptat....?http://www.poslatsms.cz/

UPOZORNĚNÍ: Do sítě Vodafone nyní odesíláme se zpožděním až několika hodin. Již od 15.5. by mělo být odesílání opět v pořádku. Děkujeme za trpělivost. ==========================================================FUTURE IN NOW.

Tak tím líp, ne? Jen jsem četl, že to zakážou, nejspíš mysleli ten jejich Vodafone Park. Mě osobně je to šumák, mám firemní tarif bez omezení.

jj, před časem jsem taky prubnul a sms mi snad ani nedorazila. Nyní přišla hned akorát nemají ošetřenou diakritiku, byly tam otazníky. Přitom velká část těch bran si to kdyžtak odstranila a poslala to bez diakritiky.

Je to tak. A mě putna, sms kus za 1.50 kc to jde. Dojde potvrzení že došla, to po netu nemáš. Sdělí že "uložili jsme a pošleme", ne všude provedou.

Zjišťuji, že zákaz zasílat ve Vodafonu SMSky zdarma přes internet stále trvá, Vodafon i nadále tuto činnost blokuje, asi z finančních důvodů, zřejmě je finančně na kolenou. Po neděli si jdu koupit novou Sim kartu, od Vodafone honem pryč. Ještě, že mám dobíjecí Sim kartu a nemám paušál, který bych musel vypovídat. Zdraví Mirek.

Kde jsi prosímtě přišel na tu pitomost, že je VF na tom finančně špatně? :D To při českých cenách paušálů není vůbec možné. Prostě jen odstřihnul socky, pro které je problém zaplatit korunu za SMS :D

spíš je škoda, že Vodafone Park prostě jen nezpoplatnili. SMS mimo Vodafone se platily stejně a pro mne to i tak bylo pohodlnější než to psát z telefonu. Navíc to např. umělo naplánovat odeslání sms a další fičury.

Vodafone oficiálně zrušil službu Vodafone Park, takže i sms bránu. To je fakt škoda, rád jsem používal protože se to z PC pohodlně psalo (člověk ani nemusel mít u sebe telefon) a nebylo až tak důležité že v smsky mimo Vodafone se platily z kreditu.Ale o finanční krizi jsem nikde nic nečetl - odkud tu informaci máš?

Problém ze strany cloudu, náhradní doména je http://www.smskydovseho1.estranky.cz/

Opět nový web v nouzovém provedení natrvalo: http://smskydovseho.webgarden.cz/