» Poradna » Web a internet

Záhlaví prohlížeče Chrome

Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit, zda-li jde upravit velikost záhlaví u prohlížeče Chrome...? Musel jsem ho v počítači přeinstalovat a po opětovném spuštění se mi ikonky na liště záložek zdají titěrné a i samotné záložky. Prohledal jsem snad celé nastavení Chromu a nikde jsem možnost úpravy nenašel, jen lupu která upravuje webový obsah. Děkuji za odpověď Tomáš.

Odpovědi na otázku

Do vyhledávacího řádku napiš: chrome://flags a zmáčkni enter. Pak můžeš nastavovat dle libosti!

chci se zeptat, taky potřebují změnit záhlaví, zadám adresu chrome://flags, ale nevím, čím konkrétně tam mohu velikost toho záhlaví měnit ..., můžeš poradit?

Vyřešil někdo tenhle problém???

zmackniu CTRL + SHIFT + -/+ na num

Nefunguje....