» Poradna » Windows (a jiné OS)

Záhadná KB3008923 IE11 na W7 x64bit?

Zdravím,předčasně se ve Windows Update na Windows 7 objevila aktualizace IE11 KB3008923 . Problém je v tom, že má neskutečných 52 MB (+ na webu Microsoftu je uvedeno, že obsahuje i non-security věci) a na Windows Catalogu je dostupná menší verze pro jiné verze systémů (nikoliv Windows 7 x64 bit http://s20.postimg.org/st6yrvp7x/screenshot_332.png ) .Myslíte, že se zítra objeví 20 MB verze i pro W7 x64bit? Případně je tato bezpečná?

Odpovědi na otázku

Win 7 je celý nebezpečný. Win 7 nebrat. Případně rychle upgradovat na Win 10.

Win 7 pořád dostávají bezpečnostní záplaty a má to trvat do ledna 2020. Takže nemůžou být o nic nebezpečnější, než desítky.Druhá věc je, že jsou beznadějně zastaralé.

Podle mě se hlavně věnují Win 10 a třeba Win 7 jen tak okrajově, když už tak třeba posledních 10 minut před padla v pátek, podle toho pak ty aktualizace na Win 7 vypadaj. Podle mě teď může používat Win 7 fakt jen šílenec.

Nuž - keďže sa W7 venuješ "okrajovo" - nebolo by vhodné, aby si ostal na okraji a nepin_dal sem tie svoje opakované hlášky o prechode na W10? Len spamuješ svojou debi_litou....

Já psal o Microsoftu, ne o sobě. Já sa Windows nevěnuju vůbec. Chudám Microsoft musí aspoň okrajově, aby si chudáci s Win 7 mysleli, že se o ně Microsoft ještě stará. Prostě přechod na Win 10 je dnes jediná správná volba. Já nespamuju, já píšu fakta.

Mělo tam být:"Já se Windows 7 nevěnuju vůbec."A to je to, o čem píšu tu:http://www.zive.cz/poradna/hrubky-i-v-nadpis...

Přesně tak, dokonce pro některé věci ve Windows 7 aktivně ukončují podporu, protože nechtějí ztrácet čas jízdou na mrtvém koni. A ten, kdo je instaluje se potom diví:http://www.zive.cz/poradna/aktivni-zabiti-po...

Tak jsem ti udělal radost a něco ti tam do vlákna zas napsal

Co je divného na tom, že má 52 MB ?Přibližně tolik má přece pokaždé už několik let. Je to v podstatě nová instalace IE11. A klasická instalačka má taky tolik....To co máš označené na obrázku jsou 32bit verze které jsou pochopitelně menší. A 64bit verze je na druhém řádku a má 52,5 MB.

Ok takže instaluju :) . Díky za vysvětlení. Jenom mně překvapilo, že jí Microsoft vydal předčasně před druhým úterým v měsíci.

Ano, vydal to dřív protože byla objevena bezpečnostní díra. Aspoň bude v úterý o něco míň práce...

Ach jo.. To je zase keců o tom, který systém je lepší nebo dokonce naprosto zbytečné kecy o nebezpečnosti používání Win 7..Když nejde o život, jde v podstatě lidově řečeno o hovno.. Každý má možnost volby výběru s čím chce zacházet.. FERTIG

Jenže tu na zive.cz se nachází zejména takový ten it odpad, který řeší bezpečnost a řeší jaký antivir je nejlepší a tak. A já právě těmto dementům píšu jaký je nejbezpečnější Windows, tedy rozhodně Windows 10, aby se tu krom vláken jako jaký je nejbezpečnější antivir náhodou neobjevilo jaký je nejbezpečnější Windows.Haha, se směju kombinaci Windows 7 s antivirem

Tak dnes tu nas dalsi aktualizace http://jpeg.cz/obrazek/gk5u