» Poradna » Notebooky

Zablokovany Ntb

Na strankach Pornuj se mi obevila stranka Policie CR a ze mam zaplatit 2000 kc .nemuzu se nikam dostat pocitac je zcela zablokovany jak mam prosim vas postupovat a problem vyresit? Dekuji moje c.je 725506299

Odpovědi na otázku

Nikdo ti fakt volat nebude ;) Je potřeba kompletně vyčistit disk a přeinstalovat systém.

Jestli chces, poslu ti cislo uctu

Pre vysvetlenie, mate na PC breberku, skodnu, proste nieco ako virus.Treba vyhladat servis.Rozhodne nic neplatit, ziadna Policie CR sa nekona, je to proste podvod.

zdravím ,stáhněte si program HijackThis http://sourceforge.net/projects/hjt/files/latest...1.Na systémovém disku si vytvoříme složku Hijackthis , stažený soubor vložíme do teto složky2.Spustíme HijackThis a v okně programu klikneme na lištu- Do a system scan and save a logfile a počkáme...3.Po chvíli vám vyskočí okno Poznámkového bloku s výpisem HJT. Tento výpis zkopírujeme (CTRL+A a CTRL+C) a vložíme (CTRL+V)a pošlete ho na mail kasper@inmail.cz

vypadá že píše z mobilu ntb má zablokovaný. Jak si stáhne atd ?

Navyse ,ked veri tomu, ze ho sleduje Policie CR, urcite nema sancu si to sam/sama opravit. Preto radim servis.

Servis, se ti řekne. Klučina bez příjmů, místo kapesného paušál od rodičů, ...

Klučina bez příjmů s kapesným od rodičů na Pornuj.cz... No jo, holt dojde k poznání, že ani to honění není úplně zadarmo...

Tohle opraví jednoduše návratem do tovární zálohy.. FERTIG

5 kreténů mi dalo jasně najevo NESOUHLAS...5x mínus jak svině.. A tím jste mě kapááááááánek nasrali.. Takže ten noťas nepůjde opravit tím, že by se pokusil o návrat do tovární zálohy..??? Jste nějaký moc chytrý kreténi, ne..??? ..

Edo, ode mě ještě minusku nemáš. Desítka vy se vyjímala. Od tebe mám plno rad po lo pa tě.Dej teda návod jak to má udělat když nemůže nic dělat. Navíc by tuším přišel na to tata i o data. Jako střelba ratatata. Nevím, nedělal jsem fo továrního nic.

Do tovární zálohy se dostane velmi snadno.. Stačí spustit start, poté klepnout na klávesu F9 a pojede dle průvodce na obrazovce.. Samozřejmě musí vybrat ty správné kroky a dostat se k volbě Resetu PC. Pak se mu automaticky bude načítat tovární záloha.. U Lenova je ten proces rychlejší a snadnější postup. Nedávno jsem naváděl po telefonu jednoho známého ze Šumavy do tovární zálohy na ntb Lenovo. ten noťas má od Vánoc. Ten můj známej je docela posera, jinými slovy Jouda.. .. Ale společnými silami jsme to nakonec zvládli. Dokonce mi předčítal kroky průvodcem do tovární zálohy anglicky.. No, on opravdu nevěděl, co by měl zvolit.. Tak jsem mu řekl, aby si pro příště zapamatoval dvě důležitá slova: Hidden partition a toho aby se držel hned při té první volbě.. Lenovo má pro návrat do tovární zálohy extra tlačítko. Jen do něj při vypnutém stavu ntb ťukne, zvolí one key recovery a jedeeeeee.. Pro Joudy je tovární záloha záchranný kruh..A po nabootování tovární zálohy můžou ten systém opětovně pořádně dojebat .. No, není to fajn..???..

Nevím, kdo tě mínusoval, máš naprostou pravdu. Jen by ovšem ti joudové nesměli mít data výhradně na tom notebooku/PC (což je i tak sebevražda). A pak v takovém případě, nebo při pořuše hw řvou, že přišli o data...

pokud je to jen v obsahu webové stránky, stačí smazat historii a restartovatpokud je zcela znemožněna práce ve Windows, jde o vir typu CryptoLocker (vyděračský vir)v případě nákazy takového typu je samozřejmě možné se pokoušet o vyčištění různými nástroji (např. eset online scan v nouzovém režimu), jistější je však reinstalace operačního systému s přechozím formátem všech oddílů pevného disku

Moze sa takyto virus dostat do PC aj ked som nic nestiahol a neistaloval? Proste pouhym browsovanim je mozne tento druh viru dostat? Nemam tento problem, len sa informativne pytam :)Dik za odpoved

instalovat nic vědomě nemusíš, stačí kliknout na vhodný odkaz nebo "otevřít" patřičnou přílohu z mailu a už to jede ...

Základem je nepoužívat počítač pod uživatelem s právy administrátora - na to mít extra uživatele. A UAC potvrzovat pouze tehdy, když se dělá nějaká vědomá změna nastavení systému.Pokud člověk provozuje systém přihlášený s právy administrátora, bez rozmyslu spouští kdejakou k*k*tinu, a potvrzuje výzvy UAC, aniž by si přečetl, co vlastně dělá, tak si vlastně nic jiného nezaslouží.A ještě jedna věc - zálohovat, zálohovat, zálohovat... Hodí se při takovéto situaci, i poruše hardware. Pak je vcelku snadné dát obnovení do továrního nastavení, a zkopírovat zpátky data.

přes prohlížeč jde infikovat PC i bez jediného potvrzení UACstačí, když se spustí nějaký ten skriptík a je vymalováno

Takže tady nikdo nepomůže.. Prostě restartuj ten notebook.. Je to jenom pup-up aby z tebe vytáhli prachy.. Že se lidi ještě nepoučili.

Pop-up, kterého se dá restartem snadno zbavit, to určitě není. Po přihlášení to vyskočí znovu a překryje celou obrazovku = on s tím s rozsahem jeho schopností nejspíš nic neudělá. V lepším případě se dá přihlásit pod jiným účtem, a z něj to opravit. Jenže jsem přesvědčen, že tazatel na počítači druhý účet nemá, jako většina noobů. A nejspíš má vypnuté heslo při přihlášení, protože "by ho to zdržovalo" - pak má ovšem spoustu času řešit v poradně takovýto problém...

Bůh ví jestli se nejedná jenom o fullscreen scam reklamu. Pochybuju že by na českým pornu dostal ransomware.

Stáhnout ISO rescue boot cd některého antiviru (AVG, kaspersky, avira?) a vypálit na CD nebo vytvořit bootflash.Nastartovat napadený pořítač z rescue média, aktualizovat antivir z internetu a odvšivit disk počítače. Když to nezabere tak pomocí rescue média zazálohovat data z disku a pak počítač přeinstalovat nebo obnovit tovární nastavení (z recovery oddílu).

Továrenské nastavenie a môžeš nerušene onanovať ďalej. Neskúsiš to , ísť von a tam behajú také 2 nohé tvory s prsami ....naozaj je to zábavnejšie.

Hm. Jsem je oslovil a nechtějí mi dát