» Poradna » Web a internet

Zablokování odpovědí ny můj komentář youtube

Dobrý den.Napsala jsem jeden normální slušný komentář k youtube videu a teď mě tam hodně obtěžují a útočí na mě komentáře jiných lidí, naprosto nesmyslně. Chtěla bych se zeptat, jestli a jak je možné nastavit blokování odpovědí na můj komentář, nikoliv blokování na video nebo konkrétní uživatele, ale na jakoukoliv odpověď na můj vlastí komentář. Prosím poraďte, zbytečně mě to stresuje. Je to jako na jakékoliv diskusi, vše se strhne mimo téma a pak se jen lidi vzájemně uráží. Moc vám děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Tak to prostě nečtěte a hotovo ...

Určitě to šlo. Vím že jsem potkal spoustu komentářů, na které jsem nemohl napsat odpověď. Ale poslední dobou (asi tak půl roku) jsem už dlouho nenašel komentář na který bych nemohl odpovědět. Ale to taky může být tím že si to lidé nastavili jinak a nebo google něco změnil.Mám takový pocit že se to dalo nastavit v profilu google+ https://plus.google.com/settingsMám to hned jako druhou položku: "Kdo může komentovat vaše veřejné příspěvky?"Vzhledem k provázanosti G+ a YT by to mělo platit i tam.

Neměla sis začínat.

Taky si myslím, že nám slečna neprozradila všechno

Řekl bych, že kecáš. Na normální slušný komentář ti nikdo nemá jak útočit. Tak dej odkaz na video, ať si ty komentáře můžeme přečíst ;)

Ne nemá? Tak se podívej na jakýkoliv diskuze kolem sebe viz třeba zde, že, dále například Novinky. Jestli i vy tady náhodou nepíšete hovadiny místo normální odpovědi. Když odpověď nemáte, vykecejte si vaše chytrosti v hospodě u piva, tam to bude zapadat. Tady se očekává slušná odpověď na slušný normální dotaz. Jak píšeš, přesně jak píšeš.

Taková klasika... Někdo napíše nějakou sračku a když začne dostavat příklepy, tak rychle smazat / zablokovat / schovat aby zakryl svou neschopnost / hloupost Jenže to jaksi někdy nejde a to uplně miluju Což je vlastně i tady, jen tady je někdy nějaky přihloupý moderátorek, který mi to smaže.

Zdravim Vas chcel by som aby bola tato hudba v YouTube z roku 2017.Avicii - The Lights Official Video - YouTube pretoze sa mi velmi pacila.