Za kolik tohle pc?

Zdravím, ocente prosim tyhle dve sestavy :+ktere preferujete, klady aj. díky1) Zdroj: be quiet! Straight Power 10 600W CM - původní cena: 2800Deska: GIGABYTE GA-Z97X-Gaming 3 - původní cena: 3100GPU: GIGABYTE GTX 970 GV-N970WF3OC-4GD - původní cena: 8200CPU: Intel Core i5-4690K - původní cena: 7000Ramky: Corsair Vengeance DDR3 8GB - původní cena: 1650Disky: HDD: Western Digital Black 1TB, 7200RPM - původní cena: 2200SSD: Samsung 850 PRO 128GB - původní cena: 2700Skříň: Nanoxia Deep Silence 2 Dark Black - původní cena: 2600Chladič CPU: GELID Solutions Tranquillo Rev.3 - původní cena: 670starí 2 roky2) Základní deska: ASUS Z170I PRO GAMING, Procesor: Intel Core i5-6500Chladič procesoru: Noctua NH-L9x65Paměť: Kingston HyperX Fury Black 8GB (2x4GB) DDR4 2400Grafika: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 750 TiSSD disk: Kingston Hyperx Savage SSD 240GB SATA 3HDD disk: Western Digital Blue WD10EZEX 1TB 7200 RPM 64MB Cache SATA 6.0Gb/sZdroj: Fortron Hyper M 700, 80 PLUS Bronze, 85+, aktivní PFC, 4x PCIe, 9x SATA, 120mm ventilátor, modulární kabelyDisketová jednotka: ASUS DRW-24F1STPC skříň: Cooler Master Elite 130 černáKlávesnice: Trust GXT 280 LED myslím, že má 3 barvy podsvícení.Myš: A4TECH myš XL-740K Full speed USB OSCAR Laser gaming mouse.staří 1 rok

Odpovědi na otázku

Obojí kolem 10, ale jestli prodáváš, neboj se přestřelit, teď před Vánocema lidi koupí všechno, stačí to dobře prezentovat.

Ta prvni bude rozhodne vic, jak 10. Ten procak stoji sedmicku i dneska a nic moc lepsiho nesezenes. S tou deskou a chladicem to jde v pohode provozovat na 4+GHz a mas z toho top procesor. Dale samotna GTX970 by se prodala tak za 5 tisic. Zbytek sestavy je taky ze slusnych komponentu. Kdybych potreboval PC, tak za tohle dam bez mrknuti oka 15.

Počítám to jinak - už zastaralá technologie, nemožnost rozumného upgradu, vyjetej disk, průměrnej zdroj, taková zlatá klec, ale určitě to prodá, klidně i za 20K, když chytne někoho, kdo to dá

Zastaralá v čem? -- USB 3.0 to má-- NVMe SSD tam osadíš-- zdroj na platformě Fortron Aurum Gold - plně srovnatelný se OEM Seasonicem SSP550-RT (oba s čínskými kondenzátory a DC-DC topologií)-- WD Black má odjakživa pětiletou zárukou (zbývají tři roky záruky)-- SSD Samsung Pro má záruku kolik let? Pět nebo deset?Jedinej vyloženej průser je ta deska - nejlevnější a na krev ořezaný Gigabyte. Případnému zájemci bych doporučil desku prodat za 1500 Kč a koupit něco normálního (ze současné nabídky vypadá neošizeně MSI Z97 GAMING 3)

(1) = parádní herní dělo se spolehlivým profi SSD; stačí pro supermoderní hry/DX12 až do rozlišení WUXGA v plné kvalitě;(2) = módní PC, ale pro moderní grafické hry tragická slabota; pro starší (DOSovské) hry spouštěné z disket by to bylo ideální: moderní PC nejsou standardně vybaveny disketovou jednotkou; skříň + klávesnice + myš = zoufalství; zřejmě upgradovaná starší sestava.V obou sestavách chybí licence OS WNT => výsledná cena podstatně klesá.Konečnou cenu v Aukru ovšem určuje:1) Tvé marketingové umění;2) kupující.

Jak můžeš napsat, že 750Ti je vhodná na DOS hry? Střední třída, výkonem cca jak GTX660. Na FullHD hraní jako dělaná. Nejlépe sedne na grafické programy, takže pro práci ideální volba, jelikož je to poslední řada, která měla alespoň nějaký výpočetní výkon.

Pre neho je herna az GTX 980 a vyssie. Proste megaloman

No on na vse kolem her pohlizi s opovrzenim, tudiz se v tom valne neorientuje..

1. sestava by se mohla zkusit hodit na aukro tak za 15k, mohla by se pres 20 vysplhat.Ta 2. ma vyhodu jen v tom, ze je novejsi a je nacpana do male bedny, mohlo by se to zkusit taky od 15 (porad levnejsi jak hotove sestavy s horsim vykonem z Tesca), cena sa da casem srazit kdykoliv.to varaCZe - 750ti moc vypocetniho vykonu nepobrala. Milanr1 to trosku prehnal, tyhle moderni grafiky nejsou idealni na neco starsiho jak DX9, to uz je tam z nejakeho duvodu spolehlivejsi Intel HD.

Třeba pro blender je lepší 750Ti než 970. Rozdíl výkonu oproti 970 je cca 2% (ale ten příplatek za 2% je katastrofa). Nvidia od řady 8xx změnila logiku CUDA, proto již třeba Adobe nové grafiky nepodporuje (a to ani Quadro). Proto se grafici hrnou do AMD.

A ja mel za to, ze 750ti byla prvni grafika, kde k te zmene doslo, proto tak vynikajici pomer herni vykon/spotreba.

Já bych to první možná koupil, lepší než hrát na laptopu . Zas aby mi to hned neodešlo.

Deska normalni OC snese (narozdil od celkem casteho zmetka GA-Z97-D3H), komponenty byly vybrany docela rozumne.

no ta prvni sestava byla vyuzivana ty dva roky pravidelne a hodne poctive, jeli se na to nejnovejsi tituly jako witcher 3, novej tomb raider aj..takze co se tyce zivotnosti, mam taky trochu obavu aby to za dalsi dva roky intenzivnejsiho vyuziti nezacalo pomalu odchazet, co myslite? bezelo by to v klidu nebo zatizeni cca prumer 8 hod denne

Zalezi, jestli a jak to bylo nataktovano. Kdyby melo neco odejit, tak by to s nejvetsi pravdepodobnosti jako prvni odnesla grafika. Osobne nejsem fanda znacky GB, ale v tomhle pripade se jedna o jejich lepsi kousky a nejakou dobu by to vzdrzet jeste mohlo - osobne nevidim duvod pro prodej (zaklad pred sebou jeste 2-3 roky ma a pri nejhorsim se koupi nova grafika, uvidime, co prijde s novou generaci).

a uprednostnili byste tohle 2 roky jete pc nebo nejaky upne novy low-end jako napriklad:msi mortari3-6100crucial sport 8GB ram ddr4 2400mhzadekvatni zdroj seasonic nebo corsairHDD 1TB WD+ dejme tomu totozna bazarova GK nebo neco podobneho - dobra koupe okolo 4Kdíky za odpovedi

Samozrejme ze tohle, vzdyt vykon je naprosto nesrovnatelny!

no tak ano, ale zohlednte ze ten uvedeny low-end se da s prehledem poridit do 15K + je to uplne nove, mel by stejnou GK, sice i3 ale seste generace a 2133Mhz DDR4- neni ssdta dva roky stara sestava byla rekneme do 20K a podpruje "pouze" 1600Mhu DDR3 zhodnotte vykon a cena/vykon, kterou tedy preferujete?

Už Ti to kolegové napsali nesčetněkrát:(1) = vymazlené herní dělo;(2) = mix prehistorického a módního hw v herním výkonem jen pro staré hry.IMHO (2) by si nikdo rozumný nevybral, možná za pár babek s plánem totálně tenhle zmetek předělat, od skříně přes zdroj až po VGA a chlazení.

Kdybych dostal nabidku za stejnou (samozrejme vyhodnou) cenu koupit jednu ze sestav, beru tu prvni.

ok, na tom se shodnem, ale co je pro tebe vyhodna nabidka, psal si ze za bys to videl za 15-20K, takze za kolik by to pro tebe melo smysl KDYZ BY SI SHANEL PC ZA PODOBNE PENIZE ?

Nemit nic, nebo starou sunku, tak kdyby mi to bylo nabidnuto do 18k, moc bych se nerozmyslel.

Tak mi tu sestavu do 15 tisic ukaz. Skrin bude predpokladam papirova eurocase s integrovanym zdrojem, zakladni deska nejlevnejsi co pujde a original chladic na CPU. A ten rozdil mezi DDR3 a DDR4 je v praxi sotva meritelny.

ok takzem mohlo by to vapadat treba takhle:https://www.czc.cz/2ce6k2dbicj4hbencnpa3pf66... takze?presvihnul jsem sice rozpocet o 3K ale to proto aby to bylo kompletní i s grafikou, ja vlastním MSI GTX 770 OC Twin Frozr 2 GB GDDR5, a bud bych si ji nechal nebo ji muzu za 3litry pustit...prosim o zhodnocení

Tahle grafika bude lepší volba než 3GB GTX 1060:https://www.czc.cz/asus-radeon-rx-470-rog-st...

ok, zrovna tak jako night elf nekdo muze uprednostnit pred mortarem..s tou gk s tebou souhlasim, ALE V TEHLE DISKUZI JDE O NECO JINEHO!a tedy srovnat tento novy lowend s tim dva roky starym taktovacim pcrespektive radeji ten novej lowend nebo to dva roky stare?

Já do teď nepochopil, o co v téhle diskuzi jde. Prodáváš? Dostal jsi na výběr koupit? Jaký jsou u čeho záruky? Pak vyrukuješ s kompletní sestavou v CZc a úplně divnou. Fakt nevím, co ti na to říct.

Tusite vubec, ze z hlediska vykonu je uplne jedno, zda jsou v necem DDR3 nebo DDR4?Low-end je vykonem furt low end. Dva roky stara vykonna sestava je furt 10x lepsi kauf nez nova plecka.