Za kolik mohu prodat grafickou kartu GIGABYTE GTX750 Ultra Durable 2 2GB?

Čip NVIDIA GeForce GTX 750, OC taktovaná edice, frekvence čipu 1059 MHz (Boost 1137 MHz), 2 GB GDDR5 paměti s frekvencí 5000 MHz efektivně, podpora DirectX 11,2.Jedná se o low profile provedení grafické karty. Stáří 2 roky.Běžela s CPU I5 2400 (3,10GHz), 8GB Ram Za jakou částku je ji možné prodat? Předem Vám děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

Cca do 1000Kč. Nicméně lidi jsou blázni, tak uvidíte.

Za 1500 Kč ji prodáš

Za 1500 jsem viděl prodávat 750ti, nikoli 750. Ale tím neříkám, že to někdo nekoupí.

Já bych 1500,- klidně zkusil. Lidi koupí skoro cokoliv.

Prodal jsem ji za 1 den :)

napr. za 70€ viď.https://pc.bazos.sk/inzerat/73468492/MSI-GTX-... ale bola tam aj za 95€.

To je "Ti", on má základní bez "Ti". Ale osobně v tom při prodeji moc rozdíl nevidím, ten, kdo o takové grafice v této ceně uvažuje, ten v tom stejně rozdíl nevidí.

Upřímně ani těch 70€ moc nechápu. To je na naše cca 1900Kč. Od 2200Kč se prodávají naprosto stejně výkoné, nové RX 550. Vše v záruce atd:https://goo.gl/wLMb26Porovnání výkonu 750ti vs RX 550:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-750-Ti...

V bazarovém prodeji žádnou logiku nehledej. Žádná tam není. Spoustě lidí stačí, když vidí, že to je "GTX" a že to má alespoň 2 GB RAM.

Presne tak, stacilo me na aukru videt prodavat pouzite 980Ti za vyssi cenu jako v obchode a prodali se.Spousta lidi misto aby mrkla do normalniho obchodu,radsi otevre aukro,bazos a koupi pouzite klidne za vyssi cenu nez v obchode.