» Poradna » Notebooky

Z windows 8 64 bit na Windows 7 32 bit-nefunguje ovladač grafické karty

mám problém, nedávno jsem přeinstaloval z widows 8 64bit, na windows 7 32bit, stáhl sem si všechny potřebné ovladače, ale jako jedinej mi nejde nainstalovat ovladač na grafickou kartu. Hledal sem všude možně různé ovladače dokonce i podle typu noťasu,ale vždy když ho nainstaluju tak při restartu, při zapínání windowsů, mi to hodí modrou obrazovku a že mi počítač nejde spustit tak to musím přes nouzový režim zase odinstalovat... může to být tím že moje grafická karta nepodporuje 32 bit verzi? kdyžtak mám: Toshiba satellite L850

Odpovědi na otázku

Hledej na webu výrobce GK

kdybych to nezkoušel tak to sem nepíšu.

Tady jsou vsechny potrebne ovladace pro W7 32 bit:

taky sem zkoušel a nic

Toshiba má na svém webu ovladač pro win7 32bit. Ale nejdřív musíš nainstalovat chipset.

a jak kde ho mám sehnat?? :)