» Poradna » Web a internet

Z Chrome na Chromium nejde synchorizace

Zdravím vás.Dost jsem používal Chrome ale teď tu mám system kde je jen Chromidium. (Joli os)A nevím proč po přihlášení do prohlížeče to nesynchronizuje data vytvořena v Chrome.To ty prohlížeče jsou tak jiné nebo mám někde chybu já?Přihlašovací udaje jsou stejné.

Odpovědi na otázku

Doplním jde mě jen o hesla :) a záložky.předem děkuji za pomocps: tady není možnost edit nebo jsem slepej?

nejsi slepej

Já jen že jsem nechtěl tvořít další zprávu.jen ješte doplním že data chci načís z gogle učtu ne mezi prohlížeči.

joli os je hodne zastaralý systém..možno preto ti to nefunguje ako by malo..

No už jsem si podle zdrojů zjistil co tam je Ubuntu 10.04.4 Lucidto je opravdu trochu hodě staré. Je to škoda, mě to docela vyhovovalo.Mám tu Ubuntu 14.04 ale v prohlížeči nepustím 4 x hru v Adobe flash player.Na Joli to jde No mrknu co by to mohlo nahradit.

Xubuntu/Lubuntu 12.04

Taky jsem myslel tím to směrem.už se válí na diskujinak už jste někdo zkoušel Chrome os

nee, Chrome OS by na mne byl moc omezený - i Lubuntu mi nabídne mnohem víc softu a větší možnosti než Chrome OS. Jinak ten flash player by měl jít vyřešit. A Chromium má snad ten pepperflash - nebo se možná musí doinstalovat...

No Chrome OS (vanila) je jediné co jsem ještě nezkoušel nějak mě nejde ten img podle návodu dostat na flash disk, tedy spíš to nebootuje.Omezení ani tak by nevadilo chci něco co pustí prohlížeč.