» Poradna » Mobily

Youtube studio

Do svého youtube studia jsem si koupil koupil mikrofon http://www.ebay.com/itm/BM-100FX-USB-Studio-C... Ale rozbil se mi kabel a nevím kde mám koupit ten stejný. Děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Asi nikde, tohle vypadá na buh ví jaký haluz se třemi konektory. To nebude nějaká standardní výroba. Takže jedině zkusit prohledat obchod stejného výrobce zda nenabízí nějaké náhradní díly. Jako třeba ten kabel.

Taky si myslim. Echo a Volume na mikrofonu nevesti nic dobryho....

Ten kovový konektor, co se strká do mikrofonu, bude nejspíš rozdělávací a k němu ti nějaký známý elektrotechnik přiletuje samostatný USB a samostatný jack kablík. Záleží na tom, jak moc je originál "rozbitý" a jestli se podaří zjistit, kam který drát vedl. No a pokud rozdělávací není, určitě se někde v rozdělávací podobě sežene (je to pětikolík nebo kolik má pinů)?