» Poradna » Web a internet

Youtube shlédnutí

Zdravím chtěl bych se zeptat ohledně youtube jak bych mohl zlepšit sledovanost. Kdybyste někdo chtěl kouknout na můj kanál tak název kanálu je warda 12. Nechci si dělat reklamu i když si ji dělám ale rád bych věděl co bych měl zlepšit

Odpovědi na otázku

Hele kdybych to věděl, tak bych ti poradil, podívejte se ke mě Pan Martinhttps://www.youtube.com/channel/UCQVBJ20fjjdTjj8K...

Ideálně zvolit úplně jiné téma k natáčení. Hry natáčí tolik lidí, že už to nikoho nezajímá a aby si tě někdo všimnul a sledoval, musel bys tam mít něco opravdu extra.

Jj to mi je jasný ale radši bych točil hry vím ze ty moje videa jsou o ničem a nechci si u dělat reklamu jenom jsem se chtěl zeptat na názor

Jsi trapnej pablb.. ..to je můj názor..

Nikdy se nepodceňujte. Sebevědomí je základ. Všimněte si, že ti úspěšní mají sebevědomí velmi vysoké. A jen tak na okraj. Já si opakuji každý den: "Jsem skvělý, jsem úspěšný a mám se rád". A je mi docela jedno co si o tom myslí ostatní. Ti o mně neví vůbec NIC.

Naučte se spamovat. Počítejte se vším (mazání), neberte si věci osobně a používejte short url. Dále pak při šíření uvažujte o "přídavné" hodnotě tj. něco co je k tomu navede. Pochopitelně se snažte pracovat a vylepšovat obsah. Názory ostatních berte pouze jako orientační, invektiva ignorujte. Většinou je to jen závist od lidí co mají strach (podvědomý). Účty jako Facebook používejte pouze jako propagační, nic víc. A hlavně sledujte statistiky (viz to short url, youtube atd). Podle toho volte umístění. Přečte si nějaké knihy o věcech jako je sebeřízení, něco o business-e, psychologii, autohypnoze atd. Nezapomeňte sledovat různé free motivační videa atd. Hodně to naučí. Sledujte "konkurenci" a uvažujte nad tím co ženou do extrému a co by jste dělal jinak atd.Prostě používejte intuici, své srdce a uvidíte, že se to nesrovnatelně zlepší. Protože vždy je nemožnost a pak možnost. A když je výchozím staven 0 tak to jde vždy nahoru. Víc a víc. Vím o čem mluvím. Hezký den.

To je všechno moc hezké, ale základem je mít dobrý produkt ;) psychologie, autohypnóza atd. ovlivní jen jeho sebevědomí, ale nedonutí to nikoho sledovat nudná gameplay videa ;) Takže obsah je základ, pak může SPAMovat :)

Naprostý souhlas. Ale pokud nezměníte své myšlení tak to prostě nejde. A sám se řídím tím, že můj produkt je tak dobrý, jak dobrý a náročný zákazník jsem já sám. A je velkou chybou lidí pilovat něco k dokonalosti a nemít tu zkušenost s "marketing-em". A stejně tak to platí i na opak. A když už nic "Tak jsem to aspoň zkusil". V analogii použiji mého kamaráda. Nebyl nejlepší běžec, nebyl nejrychlejší, ale uměl běhat. A kolo po kole se držel své rychlosti a všichni jsme jak blázni koukali jak ostatní zpomalují a postupně "odpadávají". Byl to prostě běh na dlouhou trať. A jak myslíte, že dopadl? Po závodu s úsměvem řekl, že si skvěle zaběhal.