» Poradna » Web a internet

YouTube práva, zdroj, content id

Zdravím. Prosím, všude hledám na Googlu, ale pořád se nemůžu dozvědět to co potřebuji.Nahrávám videa na youtube a hned mi tam skočí že využívám materiál chráněný autorskými právy. Což je samozřejmé :)Mno píšou že licenci můžu dostat a šířit dál když si u Zdroje o tom požádám, ale nevím jak.Nebo uveďte zdroj u videa, ale obyčejný link odkazu nestačí.Můžete mi prosím nějak poradit.Jistě chápu že bych taky nerad, aby mi někdo kradl videa apod. ale povolil bych jim to .

Odpovědi na otázku

"Což je samozřejmé :)" Ne není."když si u Zdroje o tom požádám"Kontaktujte autora původního obsahu, který používáte."nevím jak"e-mailem, dopisem, jakkoliv...

Já osobně jsem s tím nemněl žádný problém můžete se podívat na můj kanál. Tady je - https://www.youtube.com/channel/UCXf7Yhfpl6RfTP7u...