» Poradna » Web a internet

Youtube-platba

Mám na svém youtube kanálu vyděláno už něco přes 500 dolarů a youtube mi už více nechce posílat. Pozastavili mi platby z důvodu, že nemám v adsense zadaný způsob platby. Důvod je prostý. Chci počkat do osmnácti let, což je za rok. Je nějaký způsob, že by mi youtube dál posílal peníze a vybral by jsem všechno až za ten rok?

Odpovědi na otázku

AdSense píše: Pokud jste mladší 18 let, můžete zpeněžit svá videa jedině tehdy, pokud propojíte účet YouTube se schváleným účtem AdSense (svého rodiče nebo zákonného zástupce, kterému je více než 18 let).

Copak máš živnostenský list, abys mohl inkasovat vydělané peníze?

Neměl jsem občanku a taky jsem chlastal, neměl jsem papíry a stejně jezdil autem... že stačí doslova párkrát kliknout a během pár chvil vám google posílá peníze na účet.. myslím že google měl vyžadovat živnosťák.. nechápu že dodnes nikoho nezajímají daně z google tohle je šílené! Pokud má no už asi nemá :D ale všechno co je možné z googlu dostat tak z něj vytáhnout co nejdřív.. vůbec bych si nedělal s ničím hlavu.. taky jsem si nedělal..