» Poradna » Web a internet

Youtube partner- zpeněžení

(Předně chci říci, že tomu kdo mi opravdu pomůže a vyzná se v tom, udělám reklamu na mém youtube kanálu, který má přes 15.000 odběratelů(reklamu na web, firmy, čehokoli.)Chtěl bych poradit nejlepšího partnera pro člověka, který chce peníze bez zdržování vybírat. Myslím tím, že nechci dlouhé složité procesy jako u google adsense. Chtěl bych najít youtube partnera, který vyplácí peníze bez nějakých velkých potíží a dlouhého procesu. Takový, který si klidně vezme nějaká % z výdělku, ale třeba automaticky zdaní částku(slyšel jsem o partnerovi, co vám automaticky sám zdaní částku, ale zapomněl jsem) Děkuji

Odpovědi na otázku

.

:<

Nahlášeno pro debilitu tazatele. Myslí si (chybně), že neustálým otravováním někoho donutí odpovídat... nedonutí.

Nahlášeno? Proč jsi ho soudruhu rovnou nezadržel?

Za debilitu se nezavírá, to nevíš soudruhu?