» Poradna » Web a internet

Youtube-oznámení

Zdravím.Nevím,co se na youtube zmněnilo,ale tak cca před 1 měsícem se už nemůžu divát na komentáře a na like od lidí v oznámení na youtube.Vidím sice,že mému komentáři někdo dal "like",ale když na to kliknu,skočí mi to automaticky do googlu profilu na hlavní stránku.Nevíte,co s tím je? Díky

Odpovědi na otázku

A není to prostě tím, že dříve jste byl v chromu přihlášen k svému účtu a nyní již nejste?

Používám mozilu a jsem stále trvale přihlášen.U většiny oznámení můžu vše rozbalit,ale u některých příspěvků mě to hodí na hlavní stránku.Komentáře/liky, které jdou rozbalit, mají napravo malou ikonku videa,jehož se to týká.Ale komentáře,které nejdou rozbalit, mají napravo pouze obrázek komentáře.