» Poradna » Web a internet

YouTube droppování framů s 60 fps

Když sleduji videa na Youtube v jakkékoliv kvalitě ve 30 fps, vše je v pořádku, video se neseká (nedroppují se framy), ale když si pustím video s 60 fps, video se seká jako zblázněné (30 sekund zaseknuto, 1 sekunda video).Mám Intel core 2 duo (3.17 GHz), 6 Gb RAM a Nvidia GeForce 9600 GT a používám Firefox a Google Chrome. Skoušel jsem různé věci, jako třeba vypnutí hardwarové akcelerace atd. Mám dva monitory a stává se to na obou, i na mém notebooku. Nechce se mi sledovat kvalitní videa ve 480p. Děkuji za rychlou odpověď

Odpovědi na otázku

Tvuj pc to nezvládá a neutáhne to.

To si nemyslím, můj notebook je Hp Omen 17, zde je popis: https://www.czc.cz/hp-omen-17-17-w100nc-cern... . Taky jsem zapoměl dodat rychlost internetu, celkem 100 mb/s, pc má download 11,4 mb/s a upload 6,2 mb/s, notebook 16 mb/s download a 9,8 mb/s upload.

Nechápu na co si hraješ?Mám Intel core 2 duo (3.17 GHz), 6 Gb RAM a Nvidia GeForce 9600 GT

Udělal jsem něco špatně?Moje celé specifikace:Deska: Asus P5Q-PROBIOS: American Megatrends v.2102GPU: Nvidia GeForce 9600 GTCPU: Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.16 GHzRAM: 6 Gb (3x 2 Gb)OS: Windows 7 x64HDD: 350 Gb

Jo a ještě, předchozímu pc majiteli se to nestávalo.

A jak je na tom linka se ztratovosti velkych (>1200B) paketu a s jitterem? Zmerte, uvidite.

Jitter je 5 ms, ale nevíte kde najít měřič ztratovosti s tak velkými pakety? Nemám moc času se zabývat těmito malými problémy na mém domácím pc.

Meric?!ping -t -l 1200 kamkoli.cz

Hele, příkazový řádek mě nenapadnul a moc se v něm ani nevyznám, ale to je asi ono, při 1200 bytech to nevrátilo 1 ze 48 a když jsem zkusil 2400, tak to nevracelo nic (jen Request timed out.).

Zkoušel jsem to teď z notebooku a pingoval jsem na youtube.com

Jake si poustis rozliseni? Jake je vytizeni CPU v dobe tech "zaseku"? A jake v dobe, kdy to jede dobre?

Divné to je,60FPS 1080p youtube playback jsem zvládal v pohodě na C2D E6600 a HD 5450.