» Poradna » Web a internet

Youtube Downloader to MP3.

Ahoj,Používáte někdo nějaký program na stahování videí z Youtube do MP3?Já jsem používal Youtube Best Video Downloader, ale ten už nejde. Byl rychlí, a bylo to jednoduché. U videa bylo tlačítko downloader a bylo na výběr ze spoustu formátů.Pokud o nějakým víte, ale kde se nemusí opisovat odkaz stránky prosím!! Díky.

Odpovědi na otázku

http://www.vidtomp3.com/ je asi nejkvalitnější služba na online převod do MP3. Používám ji snad třetím rokem a nemohu si stěžovat, jelikož z ostatních služeb jsem výsledné MP3 nemohl např. přehrát na mobilu. Z této služby nyní mohu :) .

Prosím o vysvětlení jaký je rozdíl mezi mp3 která jde přehrát v mobilu a tou mp3 co nejde.Dodnes jsem žil v domnění, že mp3 je pouze jeden formát. Děkuji.

Sám jsem netušil proč se tak dělo, jako kdyby některé stránky místo konvertu do MP3 pouze přejmenovávaly koncovku .flv na .mp3 . Ale to opravdu jenom hádám.

To se chtělo na to podívat třebas pomocí Mediainfo - co se vlastně skrývá uvnitř.

Ja pouzivam https://yconverter.eu/czPekny a jednoduchy downloader.A MP3 som vpohode stiahol aj na android telefone.