» Poradna » Notebooky

Youtube black screen

Ahoj, mám problém. Na notebooku HP ProBook 6550b, Win x64, aktualizovaný last versions drivers. mi na youtube nezobrazuje některé videa. Zvuk jede, jen screen je černý. Prohlížeč používám Chrome. Zvláštní ovšem je, že na FB mi tyto videa jdou přehrát v pohodě. Aktivity které jsem zkusil: 1. Reinstalace compu2. Reinstalace Chrome2. Promazání cookies3. Aktualizace Flash Player4. Zapnutí / vypnutí přehrávač videí YouTube HTML55. Zapnutí / vypnutí flash přehrávač v pluginech chrome (jeden default, druhý adobe)6. Aktualizace VGA driversZvláštní je, jak jsem psal na úvod, že FB mi tato videa přehraje v pohodě a nemám s nimi ani problém na jiném Notebooku, ale jiné značky. Videa nejdou ani pod jiným prohlížečem. Snad ještě ke grafice. Používám ATI Mobility Radeon HD 4500 Series (Microsoft Corporation - WDDM v.1.1)Nevíte prosím někdo, na co bych se aspoň mohl zaměřit? Předem děkuji za rady..

Odpovědi na otázku

Máš tam nějaký SW co ti to blokuje, firewall nebo anticosi třetí strany nebo dokonce nějaký optimalizátor k likvidaci OS.> Vypnout interní FP v Chrome a instalace jiného to jsi už zkusil?

Ahoj, díky za info, ale obě dvě věci jsem už zkusil a nepomohlo, ale ta největší schiza začala ve chvíli, když jsem zjistil, že například:Toto vidím na youtube úplně v pohode: https://www.youtube.com/watchZde černo-černá tma se zvukem: https://www.youtube.com/watch