» Poradna » Programy

Youtube a facebook mi jede v textovém zobrazení

Zdravím, mám problém, byl jsem týden pryč z domova a táta v nejlepším úmyslu mi uplně rozházel počítač.. K jádru věci, jak je už v nadpisu, yt a fb mi jede pouze v textovém zobrazení, v obou prohlížečích (chrome a firefox..) a nejde mi s tím nijak pohnout. Zkoušel jsem obnovit systém (poslední bod obnovení byl asi před třemi dny, ale táta tvrdí, že ještě včera to jelo..), přeinstalovat prohlížeč (zatím jen firefox, včetně smazání nastavení apod.). a přeinstalovat flash player (což se mi nepodařilo, jen mi to hodilo hlášku, že vypršelo spojení (přitom jsem paralelně stahoval něco..) Taky jsem v pc objevil babylon toolbar (ale to by asi nemělo mít vliv na zmíněný problém, další výsledek tátovo akce:X..)Případné rady a tipy zkuste tak nějak popsat polopatě, jsem jen běžný uživatel.. a pokud je tu už podobný téma, moje chyba, klidně to zamkněte.. díky, Koudysss

Odpovědi na otázku

Tohle se stávalo když nefungovalo korektně spojení do sítě, problém s přeinstalováním Flash by tomu i napovídal, ale diagnostika a odstranění, to může být hodně namáhavá záležitost. Asi bych zkusil odebrat protokoly pro komunikaci se sítí a nainstalovat je znovu (mimochodem, ať tě ani nenapadne během toho restartovat, i kdyby to systém vyžadoval)

Babylon toolbar... tady mi to začíná smrdět. Jestli je tam on, tak by tam mohla být i další havěť. Z těch webů v textovém zobrazení mám podezření, že nedochází ke stahování některých souborů těch webů (css styly atd.) z různých domén. Otevři soubor C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts a zkontroluj, co v něm je. Na "běžném" zdravém stroji by tam mělo být jen pár řádků začínajících znakem # (komentáře) a případně ještě něco jako127.0.0.1 localhostJestli je tam něco víc, může být něco špatně. Kdybys nerozuměl tomu, co v tom souboru je, tak ho sem zkopíruj a my ti tu řeknem, jestli je v pořádku.

ještě bych doplnil, že babylon toolbaru jsem se po večeru snažení zbavil, pomocí vygoogleného návodu.. + spybot search and destroy.. problém stále přetrvává

ještě jednou dík, že jste se ozvali, otevřel jsem tedy tu složku jak radil t-fuse, obsah sem vložím radši, mě to nic moc neříká.. # Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.## This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.## This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each# entry should be kept on an individual line. The IP address should# be placed in the first column followed by the corresponding host name.# The IP address and the host name should be separated by at least one# space.## Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.## For example:## 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host# localhost name resolution is handled within DNS itself.# 127.0.0.1 localhost# ::1 localhost

mě nedávno šly všechny stránky textově.... a to protože jelikož jsem v polovině nekorektně ukončil CCleaner při čištění prohlížečů, pak sem to nechal dojet korektně do konce a načítání se spravilo.... neříkám že ti to pomůže, ale jen moje zkušenost

dík za tip, hned jsem to prubnul, ale problém to nevyřešilo ..

ted zkus nainstalovat CHROME, neřeš předsudky, zkus nainstalovat a zkusit

já jedu na chrome a to docela spokojeně :)

ta kvyřešeno ne?

no právě že ne, psal jsem to i v úvodu, že mi to nefachá ani ve chrome..

vycisti si historii a cookis!!!pak napis jak to pomohlo.Jo a restartuj prohlizec

Jinak me to ve firefoxu vali ok

Je k internetu připojeno víc počítačů a dělá to jenom ten jeden, nebo všechny? Napadá mě, jestli se někdo nevrtal třeba v nastavení routeru. Jestli nemáš jiný počítač k dispozici, abys to ověřil, zkus stáhnout nějakou Live distribuci linuxu, vypálit, nabootovat z ní a zkusit internet tam. Pokud nepojede správně ani tam, je chyba někde mimo počítač.

Mam podobny problem jaky jste tu resili, fb ani yb nefunguje ani v jednom z prohlizecu ani na jednom z domacich pocitacu nezavisle na OS a bohuzel i kdyz jsem se pripojil s ntb na jinou sit nezmenilo se to. Kdyby jste nahodou vedeli uz co s tim

Nazdar, u mně se to tenkrát vyřešilo tak, že přišel chlápek od poskytovatele připojení a něco tam pošteloval.. Pak už to jelo v pořádku. Takže podle mně chyba někde v routeru, nevim, nejsem znalec..