» Poradna » Web a internet

Youtube - třídení seznamu videí

Čus lidi. Prosím Vás moc o radu.Na YT mám uloženo asi >500 videí v seznamu „FAVORITES“Víceméně se jedná o hudbu a tu bych teď rád roztřídil podle žánrů do jednotlivých „SEZNAMŮ“Takže jsem si vytvořil několik nových „SEZNAMŮ“ a následně šel do složky „FAVORITES“ kde jsem se domníval, že pomocí checkboxů vyberu odpovídající videa dané kategorii a dám přesunout do xx.Jenže nikde žádnou takovou možnost nenacházím. Vím, že to tam kdysi bývalo, tak mi přijde divný, že by zrovna takovouto možnost odebrali.Ano lze to dělat po jednom videu, ale to neberu jako použitelnou volbu.Díky za přínosné rady.

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo nezná správnou odpověď ?Neexistuje nějaké rozšíření pro chrome?Tak jako je YT bez reklam atp. nebo není na to nějaký grif, na který jen nemohu přijít?Přijde mi to divný, že by nikdo stejný problém neřešil.Na to, že je dneska „každý druhý“ Youtuber... Hmm :(