» Poradna » Windows (a jiné OS)

XP ovladač pro ATi Mobility Radeon HD 3470

Zdravím, potřeboval bych někde najít nejnovější ovladač na notebook grafiku ATi Mobility Radeon HD3470 pro Windows XP. Když na stránkách AMD stáhnu nejnovější verzi, při instalaci mi nabídne pouze nainstalování ovladače pro zvukové zařízení HDMI a MS Visual C+++, ale display driver ne. Myslím si že jsou to tedy ovladače pouze pro desktopové radeony. Na internetu jsem tedy skusil hledat ovladač přímo pro ATi Mobility grafiku pro XP ale i tak jsem neuspěl. Našel jsem i nějaké Omega ovladače, ale ty taky nešly. (před instalací jiného ovladače jsem ty předchozí vždy samozřejmě odinstaloval). Ano, nejsnáž mi napíšete ať si koupím Windows 7 nebo 8, ale na to já nemám, a navíc radši nebudu kupovat OEM licenci pro 4 roky starej notebook, u kterýho nikdy nevím kdy zdechne. Teď mám nainstalované Catalysty ve verzi 8.4 (pokud to opisuju správně), a v některých hrách jsou špatně vykreslované objekty, nebo se hra nerozjede vůbec (mluvím o hrách, které na Windows 7 - sice nelegálních, fungovaly. XP legální jsou). Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Stahni ovladac primo na strankach vyrobce sveho notebooku

Na AMD stránkách nejsou ovladače do notebookové verze tvé grafiky.. napiš uplný název notebooku

Je to Asus F7SE, díval jsem se ale jelikož se noťas prodával s Vistama, je to většinou jen na ně.

Tu mas navod jak je nainstalovat http://www.porse.cz/Magazin/Ati_mobility_rade...

kdo by chtěl viry do počítače.....

Už jenom to že musím vypnout UAC se ptám, kdo chce viry dobrovolně do PC ?

Pokud jsis nevsiml tak on ma XP tam nic vypinat nemusi,to se tyka az widiws vista.

Jaký viry prosimtě? Mobillity modder je jeden z unikátních převaděčů ovladačů ATi pro desktop na mobilní ovladač :) . Několikrát jsem ho již využil, ale v poslední době se mi nejvíce osvědčilo tohle http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/d... Fungují jak na desktop, tak na notebooky.

Tak jsem tedy z té stránky stáhnul driver z odstavce Latest AMD Catalyst™ Drivers for Radeon™ HD 4000, HD 3000, HD 2000 Series a povedlo se! Děkuji, ani jsem nemusel použít ten Mobillity Modder, super!