» Poradna » Windows (a jiné OS)

Xp nebo 7 na procaku amd 1,6

Bude lepsi kdyz mi pojede 7 nebo xp. Na processoru amd 1,6 ghz ?Jaky system bude lepsi ?

Odpovědi na otázku

Však to vyzkoušej a uvidíš!Nainstaluj jeden, vyzkoušej , zálohuj do image.Nainstaluj druhý, vyzkoušej - bude lepší > necháš ho tam - nikoli > obnovíš ten první z image.

Vyzkousej x86 verzi Win 8.1. Je rozhodne mene narocna nez Win7 a ani neni o moc narocnejsi nez XP.

A kde ji mam sehnat -_-

Zeby cez gugel...

Zkusebni verzi muzes stahnout od MS. Pokud to bude fungovat dobre (mimochodem vypni rychly start, na starsim HW to dela problemy, rychlost se tim kupodivu nezmeni) tak zakoupit. Ostatne tu Win7 pro ten PC take nemas koupenou, ne ?

A ty si myslíš, že drtivá většina těch co se zde ptají na podobné věci má snad něco legálně? Nebo že by snad mělo smysl cokoliv kupovat do tohohle střepu, kterej měl bejt dávno v popelnici?

Len aby nemal 512MB RAM

Coz je malo i pro WinXP. Pro Win7 je potreba 2GB a Win 8.1 staci 1GB. Samozrejme je to minimum na cem lze delat neco nenarocneho.

nejpodstatnější otázka není, jaký je procesor, ale spíš kolik má tvůj PC RAM?Pokud 1GB tak bych dal XP, protože Win7 nebudou nic moc. Pokud 2GB a víc, tak by se to odvíjelo od toho, na co ten PC vlastně slouží.Pokud je to jen na surfování na internetu apod. tak bych ani Windows vůbec nedával.