» Poradna » Mobily

Xiaomiforsale.com

Zdravím, přemýšlím o koupi Xiaomi Redmi 2 2GB na xiaomiforsale.com, ale jsem trochu nedůvěřivý. Tak se chci zeptat, jestli si nemám radši počkat na oficiální distribuci (nebude to dražší?). A kdy by se sem měl mobil přibližně dostat? Nechce si mi čekat měsíce... Děkuji za radu :)

Odpovědi na otázku

Nikdo nic? Máte zkušenosti s tímhle obchodem?

Si děláš pr*el? Někdo ti neodpoví během 40 minut a ty už znovu otravuješ? Asi kdyby někdo věděl, tak napíše, ne?

to bude oficialni obchod, asi je okale co takhle zkusit Ebay a tam si najit provereneho prodejce techto telefonu

Oficiální distribuce existuje jen a pouze v Číně... Vše co se tu objevuje je dovoz obchodníka na vlastní triko.. A ano, bude to dražší, protože takovýto obchodník musí dodržovat zákony ČR ohledně záruky a pod... A co se týče xiaomiforsale, tak to je čínskej shop. Jediná jeho výhoda je, že posílají z Evropy a tudíž nemusíš řešit dph a případný clo...

http://www.miuios.cz/tam si najdi příslušnou sekci a přečteš si pár rad...

Tak díky, asi to risknu.

jak to nakonec dopadlo?

xiaomiforsale.com - je je prakticky to, co nazýváš oficiální distribucí.

Super Eshop, nakupuji tam často, spolehlivost, super ceny.