» Poradna » Mobily

Xiaomi

Dobrý deň mám otázku ohľadom xiaomi mi4w 3gb verzia chcem si doňho dať lineageos a rom je tam pre mi4 original lenže ja mam mi4w tak pojde to alebo ako to je.Ďakujem za odpovede.https://download.lineageos.org/cancro

Odpovědi na otázku

Pokud tam není uveden přímo ten stejný model co máš ty, tak tam nic neflashuj. Je dost velká šance na brick.

dobre vit teraz som zistil že na cmx log je jedna vec keby si mohol pozrieť či to možem flashnut píše tam xiaomi mi 3 4w/c.

Inak po zaniku CyanoGen ten lineage web je uplne otrasny. Snad to coskoro poladia.

suhlasim ale nevieŠ nahodou či možem flashnut?

flahování je vždy riziko a odpovědnost neseš jak a pouze ty.... pokud si nejsi jistý, nedělej to - to že ti tu někdo na webu řekne "klidně to tam dej" by fakt nemělo být něco co tě uklidní. flashování custom ROM je pro zkušené uživatele kteří vědí co dělaj, vědí proč to dělají a vědí i jaká jsou rizika. Pokud se tě výše uvedené netýká, flashovat samozřejmě můžeš, ale pak nebreč až ti zůstane jen předražená cihla.

pokud si nejsi na 100% jist, tak se radši ujisti na androidforum.cz nebo ještě lépe na XDA, pokud umíš anglicky. Za bricknutí telefonu ti ty hokus-pokusy nestojí.

Ahoj,zeptej se raději i zde :https://miuios.cz/