» Poradna » Mobily

Xiaomi update MIUI

AhojPotřeboval bych poradit chtěl bych z MIUI 7.5.3.0 Stabilní verze dát na MIUI 8 ale nevím jak .. četl jsem že je dobré před tím dát telefon do továrního nastavení ale to se mě nepodařilo protože jsem se zasekl v TWRP mohl by jste mě někdo navést abych dal telefon do továrního nastavení a následně ho aktualizoval na MIUI 8 ? Děkuji Xiaomi Redmi Note 2 Prime 32gb

Odpovědi na otázku

S Xiaomi je nejlépe zajít rovnou ke kováři, tady se dozvíš prd.https://www.miuios.cz - tam o těchhle telefonech vědí všechno.