» Poradna » Mobily

Xiaomi Redmi 7A

Mám Redmi 7A. MIUI 12.5.3 Přesto že jsem omezil využívání aplikací na minimum, nestahuji žádná videa , hudbu ani množství her Stále mi to píše, že mám málo místa na úložišti . Mám přidanou sd kartu . Při zobrazení zaplnění úložiště je v kolonce ostatní nyní již 8, 26 GB. Toto číslo stále narústá a nelze zjistit čím je to zpúsobeno . Kolonka ostatní nejde nijak zobrazit Fotky i Mapy.cz jsou přesměrovány na sd kartu

Odpovědi na otázku

mne to zabera 13GB, kazdopadne si si kupil telefon s velmi malym uloziskom, takze zvaz ci nenaformatujes SD kartu ako rozsirenie uloziska - ma to svoje negativa, tak pozor...inak 3 sekundy google: https://techclickplus.com/other-storage-space-xiaom...

kartu mám naformátovanou. Jde mi o to proč stále ubývá místo na interním úložišti i když s telefonem nic nedělám

Viz. níže, systémové aplikace se na pozadí automaticky aktualizují a zvyšují svoji náročnost na úložiště i RAM.

Ten telefon má jen 32GB úložiště a 2GB RAM. Bohužel už jsi došel do stavu, kdy aktuální verze Androidu a hlavně systémových aplikací jsou natolik velké a náročné na HW, že i když v něm máš minimum vlastních aplikací, tak telefon už nezvládá obsluhovat ani ty systémové a úložiště zaplní jen samotné aktualizace systémových aplikací. Plyne z toho jediné, že ať se ti to líbí nebo ne, tak telefon došel na konec své použitelnosti. Dnes je použitelné minimum 4GB RAM a 64GB úložiště, ale to bych nedoporučoval kupovat, protože za 2 roky budeš tam, kde jsi dnes. Mezi smartphony je vždycky vhodné vyhnout se těm nejlevnějším, protože ty už v době nákupu nemají žádnou rezervu HW a jak se zvyšuje náročnost aplikací, tak velmi rychle narazíš na limit. Takže až budeš kupovat nový, základem jsou telefony od cca 5000 výše, aby to dnes mělo alespoň 6GB RAM a 128GB úložiště, pokud chceš, aby telefon sluešně fungoval aspoň 3 roky.

Xiaomi telefomy s A nakonci jsou dobre jen na telefonivani a SMS. Max jedna apka na pocasi a konec. Obvzlast ve spojeni s pouze 32GB ulozistem.
Rozhodne do nich nesmi jit Facebook a Messenger, ktere pospolu zaberou klidne i 2GB+

tu mam moto g5+ kupene v lete 2017, volne 16,61GB z 32. Niekto si ten bordel asi vie mazat a niekto nie...

Tak mi poraď

nemáš náhodou whatsapp? ten celkem rád žere místo.

Už jsi se tu jednou nato ptal. https://m.zive.cz/poradna/ostatni-v-ulozist...

Nauč se číst, neptal jsem se na to.