» Poradna » Mobily

Xiaomi nereaguje

Ahoj, prosím o radu :( Před chvílí jsem odklikla automatickou aktualizaci, ale po jejím dokončení telefon vůbec nereaguje. Dočetla jsem se o nějaké chybné aktualizaci z prosince, proto nevím, jestli jde o tento problém, když už je duben. Nejde s ním dělat vůbec nic a nevím, co s tím dělat a zrovna je pátek :(. Zkoušela jsem podle rady držet tlačítko hlasitost + a vypínací tlačítko, ale nic se neděje, jen zavibroval. Ani druhá rada (Na počítači otevřete prohlížeč a běžte na stránku Android Device Manager, kde se musíte přihlásit Google účtem, kterým jste přihlášení v telefonu. Z nabídky zařízení vyberte váš telefon a klikněte na vymazat) není asi pro mě, protože nikde nevidím možnost "vymazat", jen "aktivovat funkce uzamčení a vymazání" - nic se nedělo, čeká se na správce... Díky

Odpovědi na otázku

Bod 1 Připojte telefon na nabíječku poblíž Wi-Fi, na kterou jste byli naposled připojení.Teď jde oto zda byl mobil na wifi pripojen.

Myslím, že ano. Chtěla jsem zkusit verzi přes web, ale vymazat to fakt nejde, tu možnost mi nenabízí :/

vôbec neviem o čo ti ide..nenabehne ti po aktualizácii užívateľské rozhranie alebo ako to myslíš, že nereaguje..nereaguje na čo?

a taktiež si neuviedla typ telefonu..presné označenie..takto sa nedá radiť keď nič podstatné si neuviedla

A nerobíš niečo zle, lebo môj Xiaomi sa zapína , vypína dlhším podržaním vypínacieho tlačítka a nie kombináciou vip.+hlas.

Tato kombinace slouží k přístupu do recovery (POWER+VOL_UP) / fastboot (POWER+VOL_DOWN). Neslouží k obyčejnému zapnutí.Tyto módy slouží k obnově a instalaci systému a mohou pomoci, pokud je telefon zaseknutý.Samozřejmě každý xiaomi se zapíná delším podržením POWER tlačítka. To ale očividně podle dotazu nefunguje.

Tak recovery?

O jaký telefon se přesně jedná?

miuios.cz ;)