» Poradna » Mobily

Xiaomi MI MAX nejde připojit k PC

Poradil by mi někdo proč mi nejde připojit Xiaomi MI MAX k PC jako jiný mobil.

Odpovědi na otázku

Křišťálová koule říká zkusit jiný kabel?

Nebo použít jiný mód připojení, třeba jako multimediální zařízení...

Alebo stiahnuť xiaomi mi pc suit http://pcsuite.mi.com

A máš po připojení telefonu nastavený telefon jako uložiště? Nastavuje se to při vyžaneí roletky z horního okraje telefonu, bude tam něco jako "Přenos souborů" nebo tak

*vytažení

To tam je, ale nic to nedělá:(

Ahoj, mám stejný problém. Mi PC Suite jsem si samozřejmě nainstaloval a telefon připojený jako multimediální zařízení mám, přesto můj noťas o telefonu po jeho připojení vůbec neví...

stejný u mě a předtím to normálně šlo (přenos MTP), teď jen nabíjení a fotky