» Poradna » Mobily

Xiaomi Mi Band 3

Zdravím. Nevíte někdo něco o Xiaomi Mi Band 3? Například kdy vyjde nebo tak. Hledal jsem na Google a psali, že ho představí 24. dubna, ale... nic není. Nevím jestli to bylo jen odloženo nebo jen fake. Chci si koupit Xiaomi Mi Band 2, ale říkám si, že už je to nějaká doba co se prodává a že by mohla být už třetí generace. Takže pokud by jste věděli něco o datumu nebo ceně, tak mi prosím řekněte. :)Děkuju.

Odpovědi na otázku

Ty jo náhoda - já zase sháním informace o Canonu 8D - podle číslování na něj určitě někdy dojde ...

XIAOMI MI BAND 3 FEATURES: RELEASE DATE AND RUMORS--------------------------------------------------------------------------------------http://www.xiaomimi6phone.com/xiaomi-mi-band-3-features... If we go with the rumours then we can accept the Xiaomi Mi Band 3 in July 2017. But still, it is just our expectation, as no official announcements are made.

Nejčastěji se hovoří o termínu červenec 2017.https://xiaomimobile.cz/blog/mi-band-3-spekulace/

Mi band 3 příjde asi mezi 2 - 7 červnem 2018.Cena bude asi 1200-1500 kč.