XBOX ONE S - hluk

Dobrý den, mám nově koupený xbox one s a hned od prvního zapnutí vychází s Xboxu nějaký divný hluk. Větrák a do to ho takové škrčení zhruba každých 10 sekund, škrčí to hlavně když jsem v menu xboxu. Je normální to škrčení nebo je to na záruku ? Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Pravděpodobně bude vadný zdroj, rozhodně bych neotálel s reklamací (pokud byl koupen v kamenném obchodě, tak jim to donést) .

Když je to zakoupené na internetu, mám to poslat kde jsem to koupil nebo přímo výrobci ?

Kontaktuj prvně reklamační oddělení eshopu a sděl jim tvůj problém. Oni ti posléze pošlou adresu, kam a jak máš Xbox zaslat.

Děkuji