» Poradna » O Živě.cz

Www.C-zona.cz

Dobrý den. Nemohu se dostat do www.c-zony.cz, při použití jakéhokoliv vyhledávače. Vždy se dostanu do nejrůznějších nabídek ale ne do té vaši. Asi dělám něco blbě ale nevím co. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Popis pro tento výsledek není k dispozici kvůli souboru robots.txt na tomto webu.Jednoduše web má nastaven soubor robots.txt , ve kterém má příkaz, aby jej žádný vyhledávač neindexoval do výsledků vyhledávání.

CHoj na Operu a tam zadaj. http://www.c-zona.cz/.A najdeš ju tam

Mám stejný dotaz. Rád bych si přečetl odpovědi, příp. další.

Dobrý den. Nemohu se dostat do www.c-zony.cz, při použití jakéhokoliv vyhledávače. Díky za radu.

Dobrý dennemohu otevřít c-zone.cz s vaší nabídkou.Prostě to nefunguje.

Vaše služby jsou nefunkční včetně podpory. Proč se nejde dostat do c-zóny?

nemůžu se dostat na C-zona.cz

Dobrý den,jsem předplatitel časopisu Computeru a nemohu se dostat do C-zony.Co mám dělat, abych se tam dostal. S pozdravem:Steinbach Václav.

nenajdu heslo 10stro

potřeboval bych to take vědět dik.

nenajdu heslo 01zaro