» Poradna » Web a internet

WORDPRESS formátování HTML tabulky (CFDB plugin)

Dobrý den, mám html tabulku generovanou z databáze wodpressu (CFDB plugin). V tabulce jsou čísla v milionech a čísla s desetinami. Potřeboval bych interpretovat data s mezerami po tisících a místo desetinné tečky potřebuji desetinnou čárku. CFDB plugin má sice možnost dodatečné transformace pomocí php funkcí nebo i pomocí javascriptu, ale já nevládám ani jedno. Nejsem kodér ani programátor, proto používám na tabulky ten CFDB plugin. Neznám bohužel ani žádného kodéra či programátora, kdo by mi poradil, zkusil jsem kontaktovat autora pluginu, zkusil jsem dát poptávku na webtrh, ale už tři dny bez odpovědi. Tak to zkouším tady a předem se omlouvám, pokud jsem tímto dotazem někoho na****, protože prostě nejsem programátor.

Odpovědi na otázku

Php funkce kterou mas pouzit na dany sloupec pro naformatovani cisla je:number_format ($number , 0 ,',' ,' ');funkce vraci naformatovane cislo, pokud to sam nezvladas tak ti to za 500CZK upravim