» Poradna » Programy

Word 2007

mám dokument ve formátu docx příp. doc, kde mám hafo obrázkůkdy to uložím do PDF, tak v PDFku když ukážu kurzorem myši na ten obrázek, v malé žluté infobublině se obejví název toho souboru s obrázkemvkládám přes Vložit / Obrázekkdyž jpg vložím z clipboardu, tak mám v PDFku v infobublině i umístění jpg souborujak se zbavit těch infobublin?díky

Odpovědi na otázku

V bublině by se měl ukazovat "titulek" nebo "alternativní text". K jejich nastavení se dostaneš přes pravý klik na obrázek - "formát obrázku".

v menu Formát obrátku mám:Výplň, Barva čáry, Styl čáry, Stín, Prostorový efekt, Otočení v prostoru, Obrázek a Textové polev žádné z těch podnabídek nic o titlku nebo alternativním textu nic není

podle nápovědy k verzi 2010 by to mělo být v záložce Formátotázkou je, zda verze 2007 vůbec odstranění titulku obrázku umí

tak používám verzi 2013 a vše OK