» Poradna » Programy

WMware stažení obsahu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak lze stáhnout nějaký obsah z disku při virtuálním připojení přes WMware? Děkuji.

Odpovědi na otázku

ctrl+c prepnúť sa do virtuálu a mačknúť:ctrl+v

virtuální PC je jiný PCtakže na PC A dáš ctrl+c a čekáš, že na PC B se ti obsah clipboardu objeví jako jak?

Presne to se stane, pokud jsou nainstalovane VMWare Tools a sdileni clipboardu je povoleno

ano, u placené verze za 250 éček

vmware je platforma pro virtualizaci. Na co se ptáš a v jakých podmínkách. Kde je ten virtualizovaný počítač, jak se k němu připojuješ? Data z něj můžeš stáhnout jako z každího jiného počítače, připojíš se k němu po síti, připojíš si k němu USB a nakopíruješ třeba na flash disk, pošleš si je mailem, uložíš do nějakého úložiště....

USB disk si můžeš připojit k hostovanému nebo hostitelskému OSjá mám pro tyto účely v ntb vraženou SD kartu a jen si ji překlikávám z jednoho OS do druhéhoVMware / Removable devices / connect-disconnect

v nastaveni virtuálního HD je v advanced moznost mount hdd ale to nefunguje vždy lze pouzit winmount

Připojuji se na vzdálený počítač a chtěl bych z disku X stáhnout potřebné soubory ideálně rovnou na svůj disk. Vyzkouším tedy USB, popřípadě využiji úložiště na internetu. Zajímalo mě jen, zda nemá WMware nějakou specifickou funkci, která by se o to starala přímo

virtualbox má "zdieľaný adresar", snáď to má aj VMWP

Ve VMW to jde hned několika způsoby. Například pomocí Shared Folders.Už se učís HTML, PHP a MySQL (nebo SQLite)?

Jinak děkuji za rady