» Poradna » Programy

Wise care 365

Prosím aké máte skúsenosti s programom Wise Care 365. Je tento program vhodný na údržbu Win 10 aj pre laika, alebo nie. Ak áno tak v akom rozsahu. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Ne, ani omylem!!! Žádný takový program není potřebný a ani vhodný a pro laika už vůbec ne!

Takovahle svinstva do pocitace nepatri. A uz vubec ne, pokud se o jejich pouzivani pokousi nekdo, kdo tomu nerozumi.(Pritom se najdou volove, kteri jsou ochotni za to platit. Skoda slov..)

Abych to napsal slušně - tyhle šidítka-škodítka si do počítače dávají jen méně inteligentní individua.

to Jack: a jak tedy čistíš systém ty? nebo děláš pravidelně čistou instalaci? nebo si myslíš, že se Win10 nezanáší? a máš ten soft vůbec otestovaný, když tu vynášíš takové soudy?

Mě se nejvíce osvědčilo, když jsem začal uživatelům zakládat jen uživatelské účty a účet správce zvlášť s heslem. A i když heslo znají, tak neklikají jako pitomci na každou kravinu, protože místo prostého "OK" tam musí zadat heslo a u toho už alespoň trochu přemýšlí. Když něco potřebují nainstalovat, heslo mají. Instalaci těchto kokotin jsem jim rozmluvil rovnou. Takové instalace vydrží roky bez jakýchkoliv problémů. Jednou za čas stačí spustit vyčištění disku ve vlastnostech C: a nazdar. PC je k tomu, aby se používalo, ne aby se "tunilo". A nemysli si, že to nemám vyzkoušené. Také jsem býval mladý idiot, co do PC nainstaloval kde jaký zlepšovač. Ale časem člověk zjistí, že čím méně tam toho je, tím lépe to funguje. A úplně nejlépe to běhá, když to tam není vůbec.

Zanáší akorát slepice. Naposled jsem přeinstalovával W98 a to proto, že jsem ho vyřazoval a na zkoušku jsem na to pustil TuneUp - bylo to jak Mr.Proper - úplně do čista, že po restartu nenabootoval. Všechny potřebné nástroje obsahuje Windows a užitečný příspěvek je zde http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Z osobní zkušenosti s "čističema" (= lidé, používající tyhle sračkoidní SW):- ti, co tenhle typ SW používají, musejí přeinstalovat Windows někokrát do roka, protože jim "něco přestalo fungovat"- těm, co tenhle SW zásadně nepoužívají, funguje systém několik let bez potřeby přeinstalace stále stejně svižně.Jediná věc, kterou občas potřebuješ spustit, je Vyčistění disku, které je standardně obsaženo ve Windows už od dob WinXP. A samozřejmě vědět, co se spouští automaticky po startu Windows a umět si to ukočírovat, protože to je jediná věc, která může brzdit Windows.Pamatuj - registry není třeba čistit, nepráší se na ně! (tuhle větu si vytiskni, dvakrát podtrhni, červeně orámuj a vylep někam, kde ji budeš mít stále na očích).

pouze cleanmgr, nic jiného.

Cleanmgr od 1809 pomalu konci.

Cože?

K tomu "A" to chce přidat i to "B" https://www.ghacks.net/2018/09/14/microsoft-conf...

Byl jsem na to zvědav, ale je tam pořád. A trochu rozšířenější.

StorageSpaces, ktere detekuji mnohem mene.

Pokud chceš navštívit brzo servis, že ti nefunguje korektně systém, tak směle do toho. Pokud máš IQ vyšší než 30, tak na zrychlení PC použiješ SSD disk.