» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows8- Jak skrýt oznamování hlasitosti

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak skrýt oznámení hlasitosti ve Windows 8. Když zvyšujete nebo snižujete hlasitost hudby napřikl. v levo nahoře vyskočí takový malý obdelníček a vněm sep ohybuje bílá kostka.díky

Odpovědi na otázku

To je jedina sprava cesta, tak to bude! Ale vazne - resil jsem, nevyresil. Asi to fakt myslej vazne...

jinak je to tady tohle - http://i.imgur.com/RF8nQF2.jpg

Odinstaluj ten sajrajt a dej si tam Windows 7 a máš po problemu. Kdyby osmičky neprodavali jako oem verzi, tak by si ten paskvil nikdo nekoupil.

to samé jsem si říkal taky a odpřísahnul jsem si ji instalovat, ted jsem zjistil že je to nejlepší os který byl kdy vymyslel,geniální a rychlý + za 5 eur start8 dock bezproblemu

hlaucinogeny jsou mocna medicina

Já si to říkám i po tom, co jsem je osobně vyzkoušel na svém vlastním počítači (na kterém mám mimochodem Windows Vista premium). Na ntb jedu windows 7. Oba tyto systémy jsou lepší než osmičky, možná je lepší i XP...

Mně to dělala klávesnice, a stačilo dát jiný obslužný SW. Jinak si Winy dělají doslova co chtějí.