» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows xp písmo

Prosím o radu k veľkosti písma vo Windows XP Professional. Nedopatrením som niektorým čistiacim programom vymazal v systéme veľkosť písma. Pre zmenu veľkosti žiada použitie inštalačného pregramu systému. Mám samozrejme inštalačnú disketu, ale po jej vložení žiada otvoriť niektorý z troch adresárov. Neviem ktorý, ale nemá chuť kvôli chýbajúcemu súboru preinštalovať systém.Nikde som dávnejšie čítal čo chýba onkrétne pre riešenie tohto problému, ale už si nespomínam na to kde to bolo.Môžte mi poradiť čo mám z inštalačky dokopírovať a kam.

Odpovědi na otázku

Treba si pozriet, ktory konkretny subor to pyta a v inmo PC pozriet na Floppy Disku kde dany subor presne je. Pripadne ak je zbaleny v .cab subore, pohladat vnutri .cab suborov.Vela stastia pri Diskoteke

Este sa mi zda, ze pri XP casto stacil nabrowsovat do System32, ale to uz je naozaj davno, uz si to presne nepamatam.

Na čo stačilo?

Ak si nejaky program bezdovodne pytal cestu k nejakym Xp instalacnym suborom, na to to niekedy stacilo nabrowsovat do System32 a inkriminovany subor mu ukazat.

Proc diskoteku, jsi jeste nevidel WXP na CD..?Zkusil bych v Nastaveni -> Ovladaci panely kliknout na Pismo, a melo by to udelat refresh vsech fontu - pokud si je tedy nesmazal fyzicky.

Tazatel pise:Mám samozrejme inštalačnú disketuDISKETU!

párkrát jsem zažil, že BFU - hlavně starší uživatelé si pletli CD a disketu Mysleli CD, ale říkali tomu disketa.

Mám pocit, že k Windows XP existovala bootovací disketa.

"Nedopatrením som niektorým čistiacim programom vymazal ...". O radu se obrať na technickou podporu toho čistícího programu.Tuhle epidemii "omylem" už chytili i v Lánech.

1. ako písal kolega, poďakuj sa tomu skvelému nástroju2. skús bod obnovy3. začni KONEČNE zálohovať4. pouč sa z toho a čistítko vyšmar5. ak chýba font, nie je problém ho nakopírovať ručne