» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Update

Když spustím v Nastavení - Windows Update, místo aby se mi zobrazila možnost vyhledání aktualizací, Historie aktualizací,..... Najdu pouze pod nadpisem Windows Update - Něco se nepovedlo. Zkuste Nastavení otevřít později. Jedná se o Windows 10 a služba je spuštěná. Umíte někdo prosím poradit? Děkuju.

Odpovědi na otázku

Máte W10 ve verzi 2004? Pokud ne, většinou pomůže stáhnout update manuálně přes Pomocníka pro aktualizace Windows - https://support.microsoft.com/cs-cz/help/3159635/window...

Nekradený, koupená licence. Verze WIN10 Pro 2004

Koupeno kde? Aukro? eBay? Vyhodny-software?

Zkusil bych příkaz:sfc /scannow

Koupeno s novým PC. Ještě minulý týden vše fungovalo.

Kupoval jsi fakt W10 Pro za 4000? To bych chtěl vidět

Ano. To mě zpovídáš a hodnotíš nebo chceš poradit.//Používejte tlačítko "Odpovědět" u příspěvku, na který reagujete. Odpovídáním na svůj dotaz pouze vnášíte chaos do diskuze.//

... Windows Update jde: https://ctrlv.cz/7lnF a https://ctrlv.cz/bWuc ...

Ahoj, Také mám takový problém a nevím vůbec co s tím, četl jsem o vyresetování Windows Update v příkazovém řádku, ale osobně z toho nejsem vůbec chytrej..

Než se s tím hrát několik hodin s nejasným výsledkem obnov Win ze zálohy popřípadě zálohuj data a čistá instalace.

vymaž všetko zo zložky C:\windows\software distribution.žiadny strach, súbory, ktoré systém potrebuje ti zmazať nepovolí a ostatné si vytvorí po znovazapnutí pc.

Vážení, stalo se mi to také asi před 14-ti dny, nefunguje na to naprosto nic co jsem zatím zkusil ani nic z toho co se zde radilo ... Pokud z win update stránek začne to dělat veškeré úkony až k aktualizaci, začne instalovat win 10 a pak to spadne s hláškou, že se nepodařilo naistalovat. Když v programech spustím win update a dám i ručně aktualizovat nic.. Tipuji zase nějaká standardní vyjebávka od toho skvělého Microsoftu, někde jsem dokonce četl, že to je záměr, aby se nešířila zatím problémová aktualizace. Už mě Microsoft začíná pořádně srát, a mám dojem, že je to už počítač ne můj ale jejich ...

Ahoj, mám ten samý problém, nepomohlo mi zatím nic. Už se ti to podařilo vyřešit?

zdravím. taktéž jsem měl s tím problém. našel jsem video ale je eng. ale aktualizace opět běží https://www.youtube.com/watch

Děkuji pomohlo

Díky moc. Pomohlo :)

Díky moc, zafungovalo.

tato chyba se dá vyřešit tím že stáhnete aplikaci stopupdates10 linka zde:https://stopupdates10.en.uptodown.com/windows/download spusťste software a klikněte na stop windows updates a poté stisknete klávesu windows + R napíšete tam tohle: services.msc a scrolujte úplně dolů dokud nenajdete windows update na něj klikněte pravým tlačítkem myši a poté na restartovat a koukněte do windows updatu a mělo by být vše zase funkční snad pomohu :)