» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows insider

funguje někomu WINDOWS 10 Insider 105042 .Mě se nainstaluje já se přihlásím a jenom černá obrazovka. Nefunguje ani vrácení předchozí verze ani oprava počítače Kde může být chyba?

Odpovědi na otázku

Tak nevím jestli 15042,ale mě jede v pohodě 15046.

Jak může insider splodit tak dementní otázku?Jednak build 105052 neexistuje a jednak build 15042 Microsoft určitě vypustil do fast ringu v případě kdy aspoň jednomu člověku někde v laboratoři Microsoftu ten build jel. Jinak by ho sotva vypustili.Já být tebou tak se do insideru moc nehrnu.