» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Aktualizace

Dobrý Den, chtěl bych poprosit o radu .... už dlouho dobu mam problem s tím že hned po zapnutí počítače mam využití procesoru na 100% a ani se to nehne ... včera jsem si stahl apku gamebooster a ta my vypla a odinstalovala nektere aktualizace, ted to mam nastavene na nikdy nevyhledavat aktualizace. a díky tomu mam najednou v yužití procesoru na 10% a tak ale bojím se že třeba se tim pak poškodi nějak jinak počítač když nebudu mít ty aktualizace. předem díky za každou odpověd

Odpovědi na otázku

Pocitac sa iste neposkodi aspon nie hardwerovo. Mozno niektore funkcie nepojdu korektne.

Nemít aktualizace je především bezpečnostní riziko.Mimochodem, pokud se ty aktualizace nainstalují, přestanou to vytěžovat. Někdy se tomu musí "trochu" pomoci, podle témat v poradně hlavně u W7.